Hoşgeldiniz.

23 nisanı niçin kutluyoruz kısaca özet yazı lazım Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın 23 Nisanı Neden Kutluyoruz 18 Mart Çanakkale Zaferini Niçin Kutluyoruz 30 ağustos
 • 5 üzerinden 4.72   |  Oy Veren: 74      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  23 Nisanı Niçin Kutluyoruz Kısaca

  Sponsorlu Bağlantılar
  23 nisanı niçin kutluyoruz kısaca özet yazı lazım


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar
  23 Nisanı Niçin Kutluyoruz Kısaca

  Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilk kez kapılarını açtığı gün olan 23 Nisan’ı çocuklara armağan etti.

  23 Nisan 1920 ilk Büyük Millet Meclisi’mizin toplandığı gündür. 23 Nisan, ulusun yönetme yetkisini kullanmaya başladığı gündür. Bu gün Milli Egemenlik Bayramı’mızdır.

  Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 23 Nisan 1920 günü kurulmasının onuruna, Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından sadece Türk çocuklarına değil, bütün Dünya çocuklarına armağan edilen, her yıl 23 Nisan günü kutlanan, Türkiye’nin milli bayramıdır. 23 Nisan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışı ve dolayısıyla da halkın yönetime tam anlamıyla hakim olmasının ilk günü olduğu için ulusal egemenlik açısından da önemli bir anlam taşır.
 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. Misafir Üye

  23 nisanı atatürk bize verdiği için kutlarız 5. yelda

  teşekkürler diğer siteler çok uzun gösteriyo saol 6. Misafir Üye

  teşekkürler ödevim için çok işe yaradı ) 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.