Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Alüminyum Kompozit Paneller - Çalışma ısısı hakkında Binaların kaplanmasında taş veya beton gibi malzemeler yerine Alüminyum Kompozit Panelleri’nin kullanılması binalara sıcak ve modern görünümler kazandırıyor.

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Alüminyum Kompozit Paneller - Çalışma ısısı hakkında

  Sponsorlu Bağlantılar
  Alüminyum Kompozit Paneller - Çalışma ısısı hakkında  Binaların kaplanmasında taş veya beton gibi malzemeler yerine Alüminyum Kompozit Panelleri’nin kullanılması binalara sıcak ve modern görünümler kazandırıyor. Bu sayede yepyeni ve temiz bir cepheye sahip olan binalar hem prestij kazanıyor, hem de bu binaların değerleri artıyor. Eski binalar da Alüminyum Kompozit Paneler ile kaplanarak yeni ve modern bir görünüme sahip oluyor.

  Alüminyum Kompozit Paneller ileri teknoloji ile üretilmiş olup, modern mimaride rahatlıkla kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir yapı elemanıdır. Her türlü bina ve konstrüksiyonda yeni bir görünüm ve modern çizgiler üretilmesine yardımcı olur. Binaların iç ve dış yüzeylerinde kullanılabilirliği alüminyum kompozit panelleri tercih edilen bir yapı malzemesi haline getirmiştir.

  Çalışma ısısı -50 Oc / +80 Oc / 100 derecelik ısı farkında genleşme 2,3 mm/m’dir

  Alüminyum Kompozit Panel, her iki yüzeyi çeşitli kalınlıklarda (0,50 mm, 0,30 mm, 0,21 mm) alüminyum arası non-toxic (çevre dostu) polietilenden oluşan, dış yüzeyi değişik renkler ile kaplanabilen, taşıma, depolama ve uygulama aşamasında renkli yüzeyin zarar görmemesi için plastik film kaplı olan ve modern mimari yapılarda sıkça tercih edilen bir kaplama malzemesidir.

  Alüminyum Kompozit Paneller
  * Son derece dayanıklı ve uzun ömürlü,
  * Diğer cephe kaplama malzemelerine oranla daha hafif,
  * Düzgün yüzeyli, darbelere ve kırılmaya karşı dayanıklı,
  * İşlenmesi kolay,
  * Bakım ve temizliği kolay,
  * Geniş renk seçeneğine sahip,
  * Titreşim emme özelliğine sahip ve korozyona karşı dayanıklı.

  Alüminyum Kompozit Panelleri’nin uygulamalarında renk kartelasında yer alan temel renkler standart olarak mevcut. Bunların yanı sıra belli bir miktarın üzerinde tüm RAL renklerinde, özel renk ve ölçülerde imal edilmesi mümkün. Granit ve ahşap deseni gibi özel seçenekler de bulunuyor.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Otoban Kenarlarında Binaların Bulunduğu Yerlere Paneller Yapılır Neden
 3. Rüyada Alüminyum Görmek
 4. Hamile kalmak için vücut ısısı
 5. Yeni doğan bebeklerde vücu ısısı
 6. Verimli ders çalışma yolları, Etkili Ders Çalışma Teknikleri, ders çalışma yöntemleri, ver
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri