Hoşgeldiniz.

Baskı -Beton - inşaat - beton elemanları - zemin kaplama -Teknolojisi hakkında Tüm mekanlar için tasarlanmış çok çeşitli renkleri ve deseni olan zemin kaplama sistem
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Baskı Beton Teknolojisi Nedir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Baskı -Beton - inşaat - beton elemanları - zemin kaplama -Teknolojisi hakkında


  Tüm mekanlar için tasarlanmış çok çeşitli renkleri ve deseni olan zemin kaplama sistemidir. Günümüz şartlarında dünya piyasalarındaki tüm zemin kaplama malzemelerinin en kaliteli tek alternatifi çevre düzenlemeleri, yollar, işmerkezleri, turistik tesisler, parklar, otoparklar, benzin istasyonları ve bahçe düzenlemeleri Baskı Beton`un uygulandığı alanlardır .

  Baskı Beton ; dökülecek özel beton la aynı anda alan , yüksek mukavemetli , aşınma ve darbelere dayanıklı , tozumayan , leke tutmayan , kaydırmazlık sağlayan , solmayan beton teknokojisidir.

  %90 doğal malzemelerden oluşan çevre dostu baskı beton sahada blok olarak uygulandığı için tek tek döşenmiş taş görüntüsü vermesine karşın zeminde zamanla oluşabilecek oturmalardan etkilenmez.

  Baskı Beton ; fiyatı , sağlamlığı, kalitesi, ve uygulama hızı açısından kendisini kanıtlamış bir beton teknolojisidir.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.