Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

ağız yarası nasıl geçer , ağız yarasına iyi gelen şeyler nelerdir. ağız yarasına ne iyi gelir çözümü lazım bana Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Dil
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Misafir Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Ağız Yarasına Ne İyi Gelir

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Ağız yarasına ne iyi gelir?

  Ağız içi yaralarının en önemli sebebi olarak; B12 vitamin eksikliği gösterilmektedir. Bunun yanı sıra; aşırı stres oluşumu, hormonsal dengesizlikler ve sigara kullanımının bir anda baş göstermesi de sebepler arasında sıralanabilmektedir.

  Ağız yaraları için ilk olarak doktorunuza başvurmanız ve onun uygulayacağı tedaviyi dikkate almanız önerilmektedir. Burada doktorunuzun size, özel bir gargara suyu ile birlikte antibiyotik tedavisi uygulamak istemesi olağandır. Olur da bu tedaviyi uygulamak istemez ya da bunun yanında ek olarak bir şeyler de kullanmak isterseniz; belli başlı meyve ve sebzelerin kullanılması mümkündür.

  Özellikle sıralamak gerekirse; çay, ülser otu, altın mühür, meyan kökü ve ada çayı kullanabilirsiniz. Yine bu süreçte, ağız bakımının (hijyeninin) oldukça önemli olduğunu da unutmamalısınız.

  Forumlord 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. B12 vitamin eksikliğinin bir sonucu olduğunu hiç bilmiyordum. Bayağı şaşkınım şu anda. Genelde yazınızda da belirttiğiniz gibi ''aşırı stres ve sigara kullanımı'' ile ortaya çıkan garip bir oluşum aslında. Zor durum zoor


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri