Hoşgeldiniz.

Ağız Kokusu Nasıl Geçer Ağız kokusuna ne iyi gelir çözümü hakkında bilgi Ağız kokusu problemi , belki de dünyadaki herkesin ortak sorunudur. Giderilmesi oldukça güç
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Ağız Kokusuna Ne İyi Gelir, Nasıl Geçer

  Sponsorlu Bağlantılar
  Ağız Kokusu Nasıl Geçer

  Ağız kokusuna ne iyi gelir çözümü hakkında bilgi

  Ağız kokusu problemi, belki de dünyadaki herkesin ortak sorunudur. Giderilmesi oldukça güç olan bu problemle başa çıkmak adına sadece dişleri fırçalamak yeterli olmamaktadır! Bu konuda yapılacak ilk iş, sorunun tıbbi nedenleri araştırılmalı ve doktorla doğru bir tedavi yolu belirlenmelidir.

  Doktor yardımının yanı sıra, şimdi sıralayacağımız yöntemlerin de ağız kokusuna iyi geldiğine emin olabilirsiniz. Bunlar sırasıyla; karanfil çiğnemek, diş ipi (kesinlikle en önemlisi) kullanmak, yoğurt yemek, sık ve bol su tüketmek, sakız çiğnemek, aç kalmamak, olabildiğince tarçın tüketmek ve mutlaka uyumadan önce dişlerin fırçalanması sonrası gargara yapmak.

  Tüm bunları sistemli bir şekilde yerine getirmek, sağlam olan dişlerinizi ve ağız sağlığınızı çok daha iyi yerlere getirecek; sizleri de kesinlikle rahatlatacaktır.

  Forumlord

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Ağız kokusu sorununu bende bir ara fazlasıyla yaşadım ve çıldırmak üzereydim Ama doktora başvurduğumda hem diş çürüğüm olduğunu belirtti hemde kanal tedavisine ihtiyacım olduğunu. Yani bu durumu yabana atmayın sakın arkadaşlar. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.