Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Ağrının Termal Merkezleri , Özellikleri Nelerdir , Ağrının Termal Merkezleri , Özellikleri Hakkında Kısa Bilgi Termal merkezler yönünden oldukça zengin olan Ağrı'nın Diya din ilçesinde

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Ağrının Termal Merkezleri, Özellikleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Ağrının Termal Merkezleri, Özellikleri Nelerdir,
  Ağrının Termal Merkezleri, Özellikleri Hakkında Kısa Bilgi


  Termal merkezler yönünden oldukça zengin olan Ağrı'nın Diyadin ilçesinde Yılanlı, Davut ve Köprü kaplıcaları bulunmaktadır. Suları romatizma ve deri hastalıklarına iyi gelmektedir. İlçenin girişinde 3 yıldızlı bir termal otel bulunmaktadır.

  Dambat Çermiği ve Maden Suyu
  : Ağrı'ya 5 km. uzaklıktaki Yolluyazı (Dambat) köyünde, Murat Nehri'nin kıyısındadır. Yerden fışkıran su kükürtlüdür. Yara, çıban, sivilce gibi deri hastalıkları ve romatizma için şifalıdır.

  Diyadin Kaplıcaları: Diyadin ilçesinin 5 km. güneyindedir. Köprü, Yılanlı ve Davut adlarını alan üç sıcak su kaynağından oluşmaktadır. Deri hastalıkları ile enfeksiyonlara bağlı romatizmal hastalıklara iyi geldiği bilinmektedir. Kaplıcalar Diyadin'in 7 km. güneyindedir. Sezon süresince devamlı dolmuş seferleri yapılan kaplıcalarda 150 yatak kapasiteli turistik bir otel bulunmaktadır.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ağrının İlçeleri Ve Özellikleri
 3. Ağrının nüfus özellikleri
 4. Ağrının genel özellikleri
 5. Ağrının Kültürel Özellikleri
 6. Ağrının coğrafi özellikleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri