Hoşgeldiniz.

... Ey Türk'lerin babası , şanlı Atatürk'üm.Kimse senin gibi değer vermedi bastığı toprağa , kimse senin gibi sevmedi vatanını!Kimse canından çok sevmedi şu kara toprağı!Kimse
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 894      

 1. Kayıtsız Kullanıcı
  Sponsorlu Bağlantılar


  Cevap: Atatürk'e Mektup Örnekleri Kısa

  Sponsorlu Bağlantılar
  ...

  Ey Türk'lerin babası,şanlı Atatürk'üm.Kimse senin gibi değer vermedi bastığı toprağa,kimse senin gibi sevmedi vatanını!Kimse canından çok sevmedi şu kara toprağı!Kimse,kimse senin gibi seve seve vermedi canını bir avuç toprağın uğruna.

  Bu kadar ilham geldi siz eklemeler yaparak çok güzel bir hale getirebilirsiniz.

  Paylaş Facebook Twitter Google


 2. Kayıtsız Kullanıcı

  atatürkü çok seviyoruz o bizi düşmanlardan kurtardı eyy sevgili atatürk seni sevoooruuzzzzz


 3. berfinelif

  sevgili Atatürk : sen olmasaydın bu ülkemiz savaş ile olurdu atam sen olmasaydın bu ülkede olmazdı atm sen iyiki varsın atam sizi göremedim ama hep sen rüyamdasın . sen bizim ülkemizi,vatanımızı kurtardın atam bütün ülke seni sayıyorlar ve eviyorlar canım Atatürk üm sen rahat uyu...


 4. sevgili ATATÜRK:

  sevgili atam sen olmasan bu vatan bu millet olmazdı sen bu vatanı kurtardın sana minnettarım canım tattürk üm sen olmasan bu vatan da olmazdı. yabancılara hizmet etmek zorunda kalırdık sevgili Atatürk üm sen olmasan bizde olmazdık sen mezarında rah uyu seni seviyoruz atammmmm...


 5. Misafir Üye

  Atatürk büyük komtan dünyanın parmakla gösterdiği lider türk bayrağının kahramanı bitmiş işgale ugramış ülkemizi kısıtlı imkanlarla yoklukla ve din yobazları olmasına karşı ölümü göze alarak zafere taşıyan kahraman atam sen rahat uyu bilmelisinki ülke senin gösterdiğin hedefe doğru ilerlemekte ne kadar yobazlar bu yolu tıkamak isteselerde seni seviyor ve çok özlüyoruz.


 6. Misafir Üye

  evine tablosunu as bence vefaat etmeseydi %50 görürdün


 7. Misafir Kullanıcı

  Atam
  Özlüyoruz seni hemde çok.10 Kasım günü hayta gözlerini yumarak bıraktın bizi.O kadar üzüldük ki öksüz kaldık sanki.Bütün Türkiye yastqydı bizi bıraktın diye.
  Büyük bir liderdin sayende kazandık Türkiye'yi.


 8. Misafir Üye

  Atatürk tur onun adi
  Kurucusudur cumhuriyetin
  Allah Allah dedi
  Yendi düşmanlari


 9. Misafir Üye

  Çok güzel çok işime yaradı teşekkür


 10. Misafir Üye

  Sana layık olabilmek için çok çalışıyorum Atam. Bize emanet ettiğin cumhuriyete sahip çıkabilmek için… Diyorum ki, “ Bir Türk neyin üstesinden gelemez ki? Bütün zorluklara rağmen başarma ve kazanma azmini kendimde buluyorum. Muhtaç olduğum kudretin damarlarımdaki asil kanda mevcut olduğunu biliyorum.
  Atam! Ben, dünyanın her yerinde barış olsun istiyorum. Senin dediğin gibi “Yurtta sulh, cihanda sulh” olsun istiyorum. Savaşlarda hiç suçu olmayan masum insanlar, çocuklar, anneler, babalar ölüyor. Daha fazla toprak kazanabilmek için yapılan haksızlıklara tahammül edemiyorum.
  Sen, sanata ve kültüre çok önem verirdin. Bir sözünde “Türk milleti, Türk sanatı, Türk şiir ve edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişecektir.” diyorsun. Gelişiyoruz Atam; eğitimde, sanatta, ekonomide, ticarette başarılı işlere imza atıyoruz.
  Keşke yanımızda olsaydın, sana sıkı sıkı sarılabilseydim. Sana sonsuz teşekkürlerimi sunabilseydim. Bu mektubu sana gönderebilmeyi ne kadar isterdim bilemezsin.
  Atam, şunu bil ki kanımın son damlasını vatanım için feda edebilirim. Türküm ve bununla gurur duyuyorum.
  Ne Mutlu Türküm Diyene!

  Saygılarımla…


 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.