Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Ankara Romatoloji Bölümü Olan Hastaneler , Ankarada Romatoloji Merkezleri Güven Hastanesi Çankaya , Ankara Ankara Güven Hastanesi , insan hayatına verdiği önemden yola çıkarak 1974
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 4      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Ankarada Romatoloji Bölümü Olan Hastaneler

  Sponsorlu Bağlantılar
  Ankara Romatoloji Bölümü Olan Hastaneler,
  Ankarada Romatoloji Merkezleri


  Güven Hastanesi
  Çankaya, Ankara
  Ankara Güven Hastanesi, insan hayatına verdiği önemden yola çıkarak 1974 yılında KÜÇÜKEL ailesi tarafından Ankara'da kurulmuş ilk özel hastanelerden birisidir. Toplumların gelişmişlik ölçütlerinden biri kabul edilen sağlık hizmetlerini, her kesimden insana, dünyadaki en son gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek sunmaktadır. Uzman kadrolarıyla, kaliteli hizmet verme ilkesi doğrultusunda, 30 yıl önce kurulmuş JCİ (Joint Commission İnternational) kalite ve hijyen standartalarına uygun olarak düzenlenmiş Ankara Güven Hastanesi Türk sağlık sektörünün hizmetine sunulmuş öncü hastanelerden birtanesidir.


  Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Hastanesi
  Çankaya, Ankara
  Çağdaş dünyada en kutsal görevlerden biri olarak kabul edilen sağlık hizmetini, insanlığa kaliteli bir biçimde sunmak, hastanemizin ana gayesidir. Modern altyapısı ve güven veren personeliyle sağlık alanında en son teknolojiyi kullanan Fatih Üniversitesi Hastanesi olarak, devletimizin sağlık alanındaki yükünü paylaşmayı öncelikli hedeflerimiz arasında kabul ediyoruz.


  Gülhane Askeri Tıp Akademisi
  Etlik, Ankara
  Türk tıbbına bir asırdan fazla hizmet veren GATA ; Gülhane Askeri Tatbikat Okulu ve Hastanesi adı altında 30 Aralık 1898 tarihinde İstanbul'da Topkapı Sarayı surları içerisinde kurulmuştur. 1971 yılında Etlik'teki bugünkü modern binalarına taşınmış ve 30 yıldır faaliyetlerini bu kampüste sürdürmektedir


  Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
  Beşevler, Ankara
  Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 2 Ekim 1979?da Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi?ne bağlı Tıp Fakültesi olarak kurulmuştur. Kurulan bu yeni fakülte Ankaranın üçüncü, Türkiye?nin 18. Tıp Fakültesidir. 20 Temmuz 1982 de kurulan Tıp Fakültesi Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi? adını alır ve yeri Konya yolu, Çiftlik kavşağı arasındaki arazidedir.


  Özel Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
  Çankaya, Ankara
  1996 yılında kurulan FİZYOMED FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİMİZ, Uzman Doktor-Güçlü fizyoterapist kadrosu - Geniş Tıbbi Cihaz Kapasitesi ve teknik donınımı ile kendi alanında Ankara'nın en büyük özel merkezi olarak sunduğu tedavi hizmetlerini, Aynı zaman da bilgisayar kontrollü ve taşınabilir elektro-terapi cihazları sayesinde kuruluşundan bu yana EVDE de verebilen İLK VE TEK KURULUŞTUR.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ankarada Muhasebe Bölümü Olan Üniversiteler
 3. Ankarada Moda Tasarım Bölümü Olan Üniversiteler
 4. Ankarada Gastronomi Bölümü Olan Üniversiteler
 5. İzmirde Romatoloji Bölümü Olan Hastaneler
 6. Ankarada Hematoloji Bölümü Olan Hastaneler, Ankarada Hangi Hastanede Hematoloji Bölümü var
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri