Hoşgeldiniz.

anne ler günü ile ilgili yazılar kısa olsun lütfen Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın e ödev Anneler Günü İle İlgili Uzun Yazılar Anneler Günü İle
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 140      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Anneler Günü İle İlgili Yazılar Kısa

  Sponsorlu Bağlantılar
  anneler günü ile ilgili yazılar kısa olsun lütfen

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Anneler Günü İle İlgili Yazılar Kısa

  Anneler günü, bizleri 9 ay karnında taşıyan ve belki de ölene kadar en küçük zor anımızda bile bizim derdimizle dertlenen kutsal varlıklarımız, yani annelerimiz hatırlamamız adına dünyanın farklı yerlerinde farklı günlerde de olsa kutlanan özel bir gündür.

  ANNENİZİ SADECE ANNELER GÜNÜNDE HATIRLAMAYIN

  Anneler gününde, anne ile haşır neşir olunur ona hediye alınır ya da onu mutlu etmeye çalışır.Tabii ki bu sadece anneler gününde olacak değil.Annenize sevginizi her gün her saat her dakika belirtin.

  Annenizle sadece o gün değil her gün ilgilenin. Çünkü o olmasaydı sizde olamazdınız. Bunu unutmayı. Annenizle çay için muhabbet edin. Gerekirse onun için örgü bile örebilirsiniz:

  Çok üzüldüğünüz bir durumunu annenizle paylaşın ondan çözüm yo isteyin bakın anneniz sizin için ne çözümler bulacak. Yavrusunu kaybetmiş kartal gibi oradan oraya uçacak.

  ANNEMİZ BİZDEN NE İSTER

  Anneler öncelikle kendine karşı saygı, sevgi isterler. Anneler çocukları için yaptıkları fedakarlıkların unutulmamasını ve kendi yetiştirdiği gibi bir evlat olarak hayatının geri kalanını geçirmesini isterler.

  Annelerin hayatlarındaki en büyük hazineleri bizler, evlatlarıyız. Siz hazinenizi ya da altınlarınızı çöpe atmak yada satmak ister misin? Sorunun yanıtı tabiî ki de hayır olacaktır. Annenizde işte böyle. Çocuklarına hem fedakarlık hem de sevgi aşılarlar. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. Misafir Üye

  Çok Güzel Beğendim 1 Dakikada Yazarım !!!!!!!!!!!!


 5. Misafir Üye

  Ben beğendim ama kendi duygularımla yazsam çok daha güzel olur çünkü annemin sevgisini internetten aramam


 6. Misafir Üye

  bence çok kötü bir site .istediğim bilgiler yokçünkü.şimdi başka bir siteye giricem


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.