Hoşgeldiniz.

Yeni yürüyen bebeğe ayakkabı giydirmeyin Yeni yürüyen bebeğe ayakkabı giydirilmelimidir? Yürümeye başlayan bebek ne giymeli? Yeni yeni yürüyen bebeğe ayakkabı giydirmek doğrudu mudur? İşte yürüyen

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Yeni yürüyen bebeğe ayakkabı giydirmeyin

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yeni yürüyen bebeğe ayakkabı giydirmeyin  Yeni yürüyen bebeğe ayakkabı giydirilmelimidir? Yürümeye başlayan bebek ne giymeli? Yeni yeni yürüyen bebeğe ayakkabı giydirmek doğrudu mudur?
  İşte yürüyen bebeğe ne giydireceğiniz hakkında bilmeniz gerekenler.
  Yeni yürümeye başlayan bebeklerin ayak sağlığı için ayakkabı giymemesinin şart olmadığı belirtiliyor. Çocuğunuzun yalın ayak yada çorapla ilk adımları atmaya başlaması ve yürümesinin herhangi bir problem yaratmayacapını belirten uzmanlar, aksine bu durum ayak sağlığı için oldukça önemli olduğunu belirtriyor. Uzmanlar, anne ve babaların çocuklarının ayak sağlığına önem vermedikleri belirterek ayakkabı giydirilmesinin oldukça yanlış olduğunu belirtiyor. Ayakkabı ile değil yalan ayak yürüyen çocukların ayak kaslarının normal gelişmesi açısından oldukça öenmli olduğu belirtiliyor. Bebeklerin en az iki yada üç hafta yalın ayak yürüdükten sonra ayakkabı alınmasını ve ayak sağlığının tam olarak gelişmesini bekletme yarar olduğunu belirtiyor.
  Yeni yürüyen bebeğe ayakkabı giydirmeyin.konusu hakkında sorularınızı ve olumlu yada olumsuz yorumlarınızı alt kısımda yer alan yorum formunu kullanarak bizlere iletebilirsiniz.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar
  1 yaşına kadar ayakkabı alınmaması gerektiği uzmanlar tarafından belirtiliyormuş. Bunun sebebi de, ayağın o kalıba girerek sağlıksız gelişme ve yere yanlış basma durumlarının olduğu söyleniyor. İlk adım ayakkabısı denen, patiksi şeyler en doğrusu olacaktır diye düşünüyorum. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.