Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Yeni Aşk Mesaj ları 2018 Facebook ♥ Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek , günün bittiği de... Ne çıkar

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Yeni Aşk Mesajları 2018

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yeni Aşk Mesajları 2018 Facebook


  ♥ Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

  ♥ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

  ♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

  ♥ Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

  ♥ Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

  ♥ Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

  ♥ Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Yeni Yıl Mesajları 2018
 3. Yeni Yıl Mesajları 2018 , Yeni yıl ile ilgili güzel mesajlar
 4. Yeni yıl mesajları facebook,facebook yeni yıl sözleri,2018 yeni yıl facebook mesajları,fac
 5. 2018 yeni yıl dilekleri, yeni yıl mesajları 2018 , yeni yıl dlekleri yeni,en güzel yeni yı
 6. 2018 Yılbaşı mesajları,2018 Yeni yıl mesajları,yeniyıl sms mesaj ve sözleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Bir gün bir rüzgâr eserse oralara benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla..

  Bir gün cehennemde karşılaşabiliriz. Sen kalp hırsızı olduğun için, bense tanrıyı bırakıp sana taptığım için... 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri