Hoşgeldiniz.

En etkili aşk sözler i , En etkili aşk mesaj ları etkili aşk sözler i En Etkileyici Sözler » Sevmiyorum şu saatin sesini , akmasın

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  En etkili aşk sözleri, En etkili aşk mesajları

  Sponsorlu Bağlantılar
  En etkili aşk sözleri, En etkili aşk mesajları

  etkili aşk sözleri
  En Etkileyici Sözler
  » Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

  »Seni dünler için sevmedim.dünler yaşanıp bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek ..

  » Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin..

  » Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm.

  » Yeni bir aşka başlıyorum sanmıştım galiba çok yanılmışım. Bu aşkın sonuda ayrılık olacak,ve yaşadıklarım geride kalacak. Geriye acı ve güzel hatıralar kalsa bile,onları hatırlamak ayrılık kadar acı olmayacak..

  » Bugün benim için yepyeni bir gün doğuyor; herşey capcanlı, herşey hayat dolu, herşey benimle duygularım hakkında konuşuyor, herşey beni duygularıma değer vermeye davet ediyor...

  » Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim..


  » Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

  » Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

  » Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

  » Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık.

  » Bu arta kalan hangi yaz akşamının hüzünleri oysa birbirimizin yaralarıyla sarmalıydık kanayan yerlerimizi yokluğuna dayanabilirim sandım,oysa yokluğun bir şiir ve ben şair olamadım.  » Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler
  » Yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa
  » Yedi ayrı çiçekten bal yapsa
  » Senin kadar tatlı olamaz...

  » Hani gözler varya sözleri anlatır,
  » Hani sözler varya gözleri aglatır,
  » Hani anlar varya değeri geç anlaşılır,
  » Bir de aşk varya seni bana anlatır..

  » Titrer durur ellerim yanında.
  » Vücudum ürpermeyle dolar.
  » Üşüyorum ben yanında.
  » Çünkü varlığın içime serinlik veriyor.

  » Sen dünyaya sürgün bir meleksin
  » Ve ben seni o kadar çok seveceğimki
  » Bir daha cennetine dönemeyeceksin!

  » Bir gece titreyerek uyanırsan
  » Bilki resmini öptüğüm andır
  » Bir gün yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden
  » Bilki birtanem yokluğundan öldüğüm andır.

  » Sevgilerin en güzeli seni sevmek
  » Özlemlerin en güzeli seni özlemek
  » Ve hayatin tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek

  » Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam,
  » gözümden akacak yaş olsan ağlamam,
  » kalbime hapsettim seni, hiçbir yere bırakmam!

  » Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım.
  » Sonra ismini her yere yazdım.
  » İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın,
  » Ben seni sevmedim, sana taptım!..

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.