Hoşgeldiniz.

2016 2016 Bayan Cüzdan modelleri En özel gecelerimizde kullanabileceğimiz kıyafetinizle kombine oluşturacak bu modeller çık şık , gösterişli ve renkli… Örgü cüzdanlar çok şekerler değil
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Thumbs up 2016 2016 Bayan Cüzdan modelleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  2016 2016 Bayan Cüzdan modelleri  En özel gecelerimizde kullanabileceğimiz kıyafetinizle kombine oluşturacak bu modeller çık şık, gösterişli ve renkli…

  Örgü cüzdanlar çok şekerler değil mi… El işçiliğinin ve emeğinin birebir yansıması ve hayal gücü. Yazlık, ışıl ışıl elbiselerinizle uyumu gözardı edilemez.  Kullanışlılığının yanında çok da şıklar; yüklediğiniz bütün görevlerin üstesinden başarıyla geleceklerinden eminim.. hem cüzdan olarak hem de tarzınızı ruhunuzu tam anlamıyla yansıtıyorlar.
  Kurdelalar eli süslenmiş, nakışın zerafeti ile dikkatleri çeken bu modeller bu yılın modası.

  Kıyafetinizin kumaşına ve modeline göre seçip kullanabileceğiniz cüzdan modelleriniz. İsterseniz özel gecelerde, düğünlereniz de, özel davetler de kullanabileceğiniz ışıl ışıl parlayan cüzdanlar. Ve çok farklı modellerden seçebilirsiniz.

  Genç kızların cıvıl cıvıl, rengarenk cüzdanları… Hangi renkte, hangi

  modelde istiyorsanız; ışığınızı yansıtacak cüzdan modelleri.  kırmızının çekiciliği ve kalpli, taşlı özel dizayn cüzdanlar. Yanınızdan ayıramayacaksınız.

  Artık moda-trendlerin arasında el işçiliği ve süslemeleri ayrılmaz bir bütün oldular. Dikkatleri daha çok çeken, farklılığınızı yansıtan modeller.

  İşte sevimlilik sıfatını yüklememe sebep olan farklı bir model daha… Çok şekerler hemen dikkat çekiyorlar ve güneş gibi ruhunuzu ısıtıyor, gülümsemenize sebep oluyorlar.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.