Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Kurban Bayram ı Tebrik Mesaj ları , Kutlama SMS Mesaj ları Bugün Kurban Bayram ı , kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtılacak herkese. Yürek ler
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kurban Bayramı Tebrik Mesajları, Kutlama SMS Mesajları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kurban Bayramı Tebrik Mesajları, Kutlama SMS Mesajları

  Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtılacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun.

  Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

  Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

  Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!

  Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

  Allahın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Komik kurban bayramı kutlama mesajları, 2018 Yeni kurban bayramı mesajları
 3. Kurban Bayramı Kutlama Mesajları Tebrik Sözleri 2018
 4. Kurban Bayramı Tebrik Mesajları Kutlama Sözleri 2018
 5. Kurban Bayramı Mesajları, Kurban Bayramı Hazır Mesajları, Kurban Bayramına Özel Mesajları,
 6. Kurban Bayramı İle İlgili Yeni Kutlama Mesajları Tebrik Sözleri 2018
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri