Hoşgeldiniz.

Kırk Yıllık Alev Kaynağımız! Alev Kaynağınız , Gözlükler , kozmetik ürünler , Teknoloji ürünleri , Teknolojiler 1968’den beri bu yana takip ettiği teknolojiyi en ileri

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kırk Yıllık Alev Kaynağımız!

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kırk Yıllık Alev Kaynağımız!

  Alev Kaynağınız, Gözlükler, kozmetik ürünler, Teknoloji ürünleri, Teknolojiler
  1968’den beri bu yana takip ettiği teknolojiyi en ileri seviyeye kadar getiren ve bu teknolojik gelişmelerin ışığında Türkiye’deki çakmak sektörünü gerçekten “ateşleyen” ve gerçekten çok kullanışlı bir ürün yelpazesine sahip olan Güneş Çakmak; günlük modeller dışında özel ve zarif olarak tasarlanan birçok çakmakla gönlümüzde büyük bir yer ediniyor ve bir çok zarif ürünü bünyesinde barındırıyor.  Güneş Çakmak, 40 yılı aşkın süredir çakmak sektöründe gerçekten Türkiye’de en tepedeki ve lider konumdaki tek isim diyebiliriz. Gerek ürettikleri ürünler olsun, gerek geniş ürün yelpazesi olsun, gerek kalitesi olsun, hiç bir şey den ödün vermeden alnının akıyla her şeyden sıyrılmış olarak karşımıza çıkıyor.
  Güneş Çakmak, Türkiye’deki çakmak sektörünün %80 gibi büyük bir oranına sahip. Bu ürünlerine ise son zamanlarda Promise, Honest ve Jobon gibi dünya devi markaları ekleyerek ürün yelpazesini olabildiğince geniş tutmaya çalışıyor.
  Hayatınızın her anında, gerek kampta, gerek evinizde, gerek dışarıda, gerek arkadaş ortamında ve daha birçok ortamda bulunduğunuzda her yere yakışan ve uygun modelleriyle dikkat çekiyor. Güneş Çakmak ürünlerine ise çeşitli free shoplardan, tobacco shoplardan ve Carrefour mağazalarından ulaşabilirsiniz. Bu sayede kendinize ve sevdiğinize güzel bir hediye alabilir ve ona hissettirdiğiniz değeri gerçeğe dökebilirsiniz.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.