Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Halı böceği ilaçlama , Halı böceği ilaçlaması hakkında bilgi Halı böceği küçük yapılı bir hayvan olup bedeninin üst kısmında sert kıllar bulunan bir böcek türüdür.

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Halı böceği ilaçlaması hakkında bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Halı böceği ilaçlama,
  Halı böceği ilaçlaması hakkında bilgi


  Halı böceği küçük yapılı bir hayvan olup bedeninin üst kısmında sert kıllar bulunan bir böcek türüdür. Boyu ve yapısı türüne göre değişen halı böcekleri genellikle 5-8 mm arasında değişen boyları sahiptir. Koyu renkli olan halı böceği genellikle siyah renklidir. Bu nedenle adı siyah halı böceğidir. Halı böceği insanları ısırmaz genellikle insanların eşyalarına zarar verir. Ev işyerlerinde kullanılmayan halı, kilim, battaniye gibi yünlü ve tüylü eşyalar içerinde yaşayan halı böcekleri bu tür aşyaları kemirerek beslenme sağlar.

  En çok elbise deposu, halı mağazaları, kumaş fabrikaları, mobilya deposu ve halı fabrikalarında görülür. Yılda birkaç kez çoğalan halı böcekleri, yumurtaları halı, battaniye ve kilim gibi eşyalar içerisine bırakır. Belli bir süre sonra yumurtalar olgunlaşır ve halı böceği yavruları çıkar. Yumurtadan çıkan halı böceği yavruları ortamdaki eşyaları hemen kemirir ve zarar verir. Halı böceği ile mücadele için Mutlu ilaçlama şirketimizi arayabilirsiniz. Halı böceği ilaçlama ve tüm haşere ilaçlamalarında profesyonel hizmetler sunan Mutlu ilaçlama şirketimiz günün her saati hizmet vermektedir.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Tesbih böceği ilaçlaması hakkında bilgi
 3. Uyuz Böceği ilaçlaması hakkında bilgi
 4. Gümüş Böceği ilaçlaması hakkında bilgi
 5. Kalorifer Böceği ilaçlaması hakkında bilgi
 6. Hamam Böceği ilaçlaması hakkında bilgi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri