Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Dünya'nın En Kalabalık Orkestrası Arena’sında aynı anda davullarını çalarak yeni bir Dünya Rekoru kırdılar.Keith Moon ve Led Zepelins’in John Bonham adlı çalışmasını beş dakika b

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Dünya'nın En Kalabalık Orkestrası

  Sponsorlu Bağlantılar
  Dünya'nın En Kalabalık Orkestrası

  Arena’sında aynı anda davullarını çalarak yeni bir Dünya Rekoru kırdılar.Keith Moon ve Led Zepelins’in John Bonham adlı çalışmasını beş dakika boyunca aynı tempoda mükemmel bir uyumla çalarak yeni bir Dünya Rekoru kırıp Guiness Rekorlar Kitabı'na girmeye hak kazandılar.

  Daha önceki rekor 2006 yılında Amerika’da 533 bateri ustasısının katılımıyla gerçekleşmişti. Büyük bir başarıyla rekoru kıran gruba verilecek 20 bin euro hayır kurumlarına bağışlanacak.

  Bateristlerden Don Powell amaçlarının davullarına en sert vuruşları yaparak aynı uyumla çalıp bir dünya rekoru kırmak olduğunu, yüksek bir performans gösterip bunu başardıkları için de çok mutlu olduklarını belirtti.

  Şimdiye kadar böylesi büyük bir kalabılıkla bu kadar mükemmel bir uyum sağlayıp, tam anlamıyla bir bütünlük içinde yapılan ilk kayıt oldu bu çalışma.

  Böylesi büyük bir grupla çalışmak gerçekten çok zor çünkü yapılacak bir hatayla herşeye yeniden başlıyorsunuz.

  Bateristlerin hepsi de böylesi bir organizasyonda bulunup bunu başardıkları için oldukça mutlular. 582 insanın katıldığı bu devasa grupta böylesi bir rekora imza atmak gerçekten büyüleyici bir olay.

  Diğer bir bateristte bu rekoru kırmanın hayalleri olduğunu ve yüzlerce saat zaman harcayarak bu tempoyu yakaladık ve başardık diye konuştu.

  Organizatör Craig Glover bu rekorun gerçek bir rekor olduğunu ve Amerika’lıların bu rekoru geçmek için daha çok çaba sarf edeceklerini ifade etti.
  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Dünya'nın en kalabalık şehri hangisidir?
 3. Senfoni Ve Filarmoni Orkestrası Nedir?
 4. Enbe Orkestrası Her Şeye Rağmen Şarkı Sözleri, Tarkan Herşeye Rağmen Şarkısı, Tarkan ve En
 5. Enbe Orkestrası Albümü - Enbe Orkestrası Kalbim - Enbe Orkestrası Kalbim Yeni Albüm - Kalb
 6. Dünya'nın En Kalabalık Flütçü Grubu
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri