Hoşgeldiniz.

Boy Babadan Kilo Anne den mi Gelmektedir? Kilonuzdan ya da b oyun uzdan şikayet mi ediyorsunuz? Bilim adamları uzun süren araştırmalar sonucunda boy ve kiloyla

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Boy Babadan Kilo Anneden mi Gelmektedir?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Boy Babadan Kilo Anneden mi Gelmektedir?

  Kilonuzdan ya da boyunuzdan şikayet mi ediyorsunuz?


  Bilim adamları uzun süren araştırmalar sonucunda boy ve kiloyla ilgili genetik özellikleriniz için hangi ebeveyninizi suçlamanız gerektiğini buldu. 1999 yılında başlayan araştırmada çocukların büyümesinde etkili olan çevresel ve genetik faktörleri inceleyen bilim adamları yaptıkları çalışmanın sonucunda babanın bir çocuğun boyunun uzunluğunu, annenin ise çocuğun kilosunu etkileyen özellikleri taşıdığını ortaya çıkardı.

  Araştırmayı yürüten uzmanlardan Dr Beatrice Knight konuyla ilgili olarak şunları söyledi: ‘Bulduğumuz sonuçlara göre bir babanın boy uzunluğu çocuğunun gelişiminde büyük bir etkiye sahip.

  Uzun boyulu erkeklerin çocukları da uzun boylu oluyor. Ayrıca çocuğun gelişimindeki en büyük etkenlerden biri de annenin kilosu’.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.