Hoşgeldiniz.

wolfteam error 262 hatası , wolfteam error 262 çözümü , wolfteam error 262 nedir Aşağıdaki adımları sırası ile deneyiniz. Her adımda bir kere oyun a
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  wolfteam error 262 hatası, wolfteam error 262 çözümü, wolfteam error 262 nedir

  Sponsorlu Bağlantılar
  wolfteam error 262 hatası, wolfteam error 262 çözümü, wolfteam error 262 nedir

  Aşağıdaki adımları sırası ile deneyiniz. Her adımda bir kere oyuna girmeyi deneyin. Oyuna giremezseniz bir sonraki seçeneğe geçiniz.

  Bilgisayarınızı ve modeminizi kapatıp tekrar açın.

  • DNS ayarlarınızı otomatik hale getirin (Nasıl yapılacağını arama motorlarında bulun)

  • Virüs programınıza Wolfteam'i güvenli işaretleyin. Bu işlemi başaramazsanız virüs programınızı kapatınız. • Güvenlik duvarı ayarlarını inceleyerek Wolfteam'i güvenli işaretleyin. Bu işlemi yapamıyorsanız Güvenlik Duvarını kapatınız.

  Oyunu Denetim masasından siliniz. Daha sonra Oyunun kurulu olduğu dosyayı tamamen siliniz. Yeni bir kurulum indirip yükleyin.

  Bilgisayarınıza virüs bulaşmıştır. Kaliteli bir virüs programı ile tarama yaparak bilgisayarınızı temizleyiniz. (Oyunu silip yeniden kurunuz)

  • Bu seçeneğe geldiyseniz artık bilgisayarınızın bir formata ihtiyacı var demektir. Oyunu kesinlikle KURULUM YÖNETİCİSİ ile yüklemenizi öneriyoruz.

  alıntı:net

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.