Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

2018 Çok Şık Oyun cak Bebekler , Kız Çocuklarına Özel Harika Barbie Bebek Koleksiyonları , Dünyanın En Popüler Oyun cak Bebekleri Barbie , Kıyafetleri Ve
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2018 Çok Şık Oyuncak Bebekler, Kız Çocuklarına Özel Harika Barbie Bebek Koleksiyonları, Dünyanın En Popüler Oyuncak Bebekleri Barbie

  Sponsorlu Bağlantılar
  2018 Çok Şık Oyuncak Bebekler, Kız Çocuklarına Özel Harika Barbie Bebek Koleksiyonları, Dünyanın En Popüler Oyuncak Bebekleri Barbie, Kıyafetleri Ve Güzellikleriyle Meşhur Barbie Bebekler

  Barbie Amerika'da 1959 yılında doğdu. Ona "anne" - karısı Ruth ve Elliot Handler, şirketin oyuncaklar "Mattel» (Mattel) kurucuları.
  Birlikte Japon tasarımcılar ile hepsi mağazalarda bugün görülebilir aynı Barbie, geldi. Ve onun adı, Barbara bir küçültme, o kendi kızı onuruna var.

  Çok ilginç bir hikaye sağlanan bağlantı okuyun anlatılır:


  Amerikalı kızlar, New York sergi ve satış bebek görünce hemen evde ona sahip olmak istiyordu. Sonuçta, o anda yetişkin diğer oyuncaklar farklı oldu. Ilk yıl sırasında her biri üç dolar 351.000 bebek sattı.

  Yavaş yavaş Barbie giysi, mobilya, ev, araba, römork ve bisiklet çeşitli görünmeye başladı. 1961 yılında Barbie yalnız artık - o bir arkadaşı Ken vardır.

  Barbie birçok ünlü kadınlar bu bebek suretinde kendilerini görmek istediğiniz kadar popüler hale geldi. Böylece gerçek insanlar devreye alınmıştır. Popüler şarkıcı Madonna, örneğin, kendileri gibi tam beş bebek emretti.  Barbie için giysiler artık en ünlü tasarımcıları dikmek. Onun için, takı (çok pahalı dahil) vardır. Barbie bile lüks bir ev, küçük çocuklu bir aile, araba bir sürü ve uçak var. Aslında Barbie - - modern kız Kısa süre önce bir cep telefonu ve bilgisayar satın aldı. Amerikalılar için, ulusal bir sembol haline geldi.

  Dünyada bu popüler bebek gibi oldukça sık tahsil sadece yetişkinlerin konu. :-)
  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Barbie Boyama Sayfaları, Barbie Oyunu
 3. Örgüden yapılmış oyuncaklarlar, El Örgüsü Oyuncak Bebekler, El Örgü Oyuncaklar, El Emeği Ö
 4. Örgü barbi bebek elbiseleri,barby elbise örnekleri,oyuncak barbie dantel giysi modelleri
 5. Dünya'nın En Büyük Barbie Bebek Koleksiyonu
 6. Tan Barbie Bebek Şarkısı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri