Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Çocuk Gelişiminde Kardeşler Anne Baba Kadar Önemli Çocuk gelişiminde kardeşlerin de anne - baba kadar önemli olduğu bildirildi. Amerikalı bilim adamlarının yaptığı araştırma , çocuk

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Çocuk Gelişiminde Kardeşler Anne Baba Kadar Önemli

  Sponsorlu Bağlantılar
  Çocuk Gelişiminde Kardeşler Anne Baba Kadar Önemli

  Çocuk gelişiminde kardeşlerin de anne-baba kadar önemli olduğu bildirildi.
  Amerikalı bilim adamlarının yaptığı araştırma, çocukların anne ve babalarından olduğu kadar kız ya da erkek kardeşlerinden çok şey öğrenebileceklerini, bu nedenle kardeşlerin çocuk gelişimi üzerindeki öneminin hafife alınmaması gerektiğini ortaya koydu.
  İngiliz Daily Telegraph gazetesinde yayımlanan araştırmaya göre ebeveynler, sosyal kurallar hakkında çocukları üzerinde daha etkili olurken, kardeşler “sokakta” davranış biçimi konusunda rol oynuyor.
  Kardeşlerden öğrenilenler arasında okulda ve arkadaş çevresinde nasıl davranılması gerektiği konusu ön sırada yer alırken, küçüklerin büyüklerden sigara ve alkol gibi kötü alışkanlıkları edinme ihtimali de bulunuyor.

  Illinois Üniversitesiden profesör Laurie Kramer, çocukların günün büyük bölümünü geçireceği sosyal çevreye daha yakın olmaları nedeniyle kardeşlerin çocuk gelişimine katkılarının gözden kaçırılmaması gerektiğinin altını çizdi. Kramer, ebeveynlerin yapabileceği en önemli işlerden birinin, en başından kardeşler arasında dayanışmayı artırmaya yardım etmek olduğunu kaydetti.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Anne Çekinik Gen Baba Baskın Genli İse Çocuk Hangisini Alır
 3. Anne, Baba ve Büyüklere Saygısızlık
 4. Öğretmen çocukları, çalışan anne babalar, kardeşler, ana sınıfını okuduğu okula kayıt yapt
 5. Peygamberimizin Anne Baba Sevgisi
 6. Anne-Baba Sorumluluğu
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri