Hoşgeldiniz.

Pacthwork Kırkyama Masa Örtüsü Yapılışı , Kırkyama Kırlent Örnekleri Modelleri , El İşi Modelleri Pacthwork (Kırkyama) Masa Örtüsü Modelleri - Pacthwork (Kırkyama) Masa Örnekleri Pacthwork
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Pacthwork Kırkyama Masa Örtüsü Yapılışı, Kırkyama Kırlent Örnekleri Modelleri, El İşi Modelleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Pacthwork Kırkyama Masa Örtüsü Yapılışı, Kırkyama Kırlent Örnekleri Modelleri, El İşi Modelleri
  Pacthwork (Kırkyama) Masa Örtüsü Modelleri - Pacthwork (Kırkyama) Masa Örnekleri  Pacthwork Masa Örtüsü
  Keten kumaş
  Poplin 3 renk kumaş
  8 numara domino 2 tane ip
  Yapılışı
  6 kişilik kumaşını, kenar uçlarıyla beraber hazırlayınız. Daha sonra küçük kartonlarda modeliniz hazırlayınız. Çizdiğiniz modeli kumaşın üzerine uygulayınız. Sonra pay bırakarak kesiniz. Daha sonra kenarlarını T'leyip, altı taneyi aynı şekilde T'leyip hazırlayınız. Ortasına sadece düz bir renk kullanınız. Kenarlarına minik desenli kumaş kullanınız.
  Evinizde bulunan artık kumaşları bu şekildede değerlendirebilirsiniz. Ortaya düz kumaş kullanınız. Kenarlara ise desenler kullanınız.
  Patch Work' ün özelliği hiç makina kullanmadan, hep elde dikilecek. Ortaya düz kumaş kullanıp, altı tane desenli kumaşı sık el dikişi yaparak birleştireceğiz.
  Çizdiğimiz modelimiz kumaşın içinde kalacak. Dikip ve ütüledikten sonra içindeki modelimizi çıkaracağız. Daha sonra masa örtüsümüzün uçlarına modelimizi uygulayınız. Modelimizi koyduktan sonra beyaz iple makina dikişi yapacağız.
  Daha sonrada uçlarına çavdar dediğimiz modeli büyük yorgan iğnesiyle yapacağız. Bir sonraki aşamada iğnenin uçuna üç kere ipi sararak çavdar dediğimiz modelin uçlarına batacağız. Az çok dikişten anlayanların kolayca yapabilicekleri şık bir masa örtüsü

  Kırkyama Kırlent Örnekleri Modelleri
  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.