Hoşgeldiniz.

İğne oyası pike modelleri , yepyeni pike dantel modeli , iğne oyası pike takımı , pike modeli , iğne oyası dantel modeli , iğne oyasından
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 7      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İğne oyası pike modelleri, yepyeni pike dantel modeli, iğne oyası pike takımı, pike modeli, iğne oyası dantel modeli

  Sponsorlu Bağlantılar
  İğne oyası pike modelleri, yepyeni pike dantel modeli, iğne oyası pike takımı, pike modeli, iğne oyası dantel modeli, iğne oyasından pike takımı yapılışı  Size dikiş nakış ve el işi hocalarından en güzel iğne oyası pike örneğini bulduk ve sizlere ulaştırdık, mefruşat işiyle uğraşanlar bu örnekleri kullanabilirler. Pikeye iğne oya işlemek maharet ister baştan uyaralım. hanımları.
  İğne oyası pike, bu örneği yapmak için önce altının tığını yapıyoruz.


  Önce yapacağımız uzunlukta zincir çekip 1 zincir aralıkla tığ üstü alıp batarak bitiriyorsruz (örneğin bir yastık uzunluğu) Sonra bacak yapıyoruz, boydan boya tümüne.
  Şimdilik daha sonra kaya yapıyoruz, iğne oyanın kayasını 25 zürafadan başlayarak yapıyoruz.
  iğne oyanın pikenin en alt tarafı bitince yıldızları yapıyoruz.yıldızların ortalarını tığla yapıyoruz.Tığını 23 dolgudan oluşturuyoruz, yıldızın her kanadını 6 zürafadan başlıyoruz.  Örnekteki bütün yıldızların kenarlarını zürafayla dönüyoruz,donerken de birbirine ekliyoruz, kare haline getiriyoruz. Görünüm olarak gözümüze yatkın olduysa sorun yok.  ve iğne oyamızın sonlarına doğru yaklaşırken en son olarak da kayaların üzerini de zürafayla geziyoruz gezerken kare halinde birleştirdiğimiz yıldızları resimlerde gördüğümüz ipi, pot durmayacak şekilde ayarlayarak takıyoruz. Hayırlı olsun. Bu tariften sonrası maharetinize kalmış birşey artık hanımlar.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.