Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

ELEKTRİK MALZEMELERİ - Ana Sözleşme Örneği ELEKTRİK MALZEMELERİ a. Her türlü elektrikli ve elektronik kontrol aletleri , elektronik devre elemanları , iletken , yarı iletken

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  ELEKTRİK MALZEMELERİ - Ana Sözleşme Örneği

  Sponsorlu Bağlantılar
  ELEKTRİK MALZEMELERİ - Ana Sözleşme Örneği

  ELEKTRİK MALZEMELERİ

  a. Her türlü elektrikli ve elektronik kontrol aletleri, elektronik devre elemanları, iletken, yarı iletken ve entegre devre elemanları, mikroçipler ve bunların birleştirme elemanlarının alım, satımı ile ithalat ve ihracatını yapmak.
  b. Elektrik ve elektronik donanımlı pano, makine, elektrikli küçük el aletlerinin üretimini yapabilir, bunları yurtiçi ve yurtdışına satabilir.
  c. Sabit ve değişken dirençler, sabit ve değişken kondansatörler,selfler, zayıf akım transformatörleri, elektron tüpleri, diyotlar, transistörlerin alım satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
  d. Her türlü elektrik malzemeleri ile bilumum elektrik motorları, bobinaj, tevzi panosu, uzaktan kumandalı otomasyon tesisleri, regülatör ve bunların yedek parça ve aksesuarları ile yine her türlü alçak ve yüksek gerilim elektrik malzemelerinin ithali, ihracı, yurtiçi ve yurtdışı pazarlaması ile bu malzeme ve cihazların toptan ve perakende alım ve satımını gerçekleştirmek.
  e. Her türlü şarjlı ve kuru pillerin alım satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
  f.Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel inşaatın elektrik tesisatını yapmak, yaptırmak, taahhütlere girmek, bu işler için gerekli organizasyonları kurmak.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. CAM-AYNA Ana Sözleşme Örneği
 3. Bayındırlık Müteahhitleri - Ana Sözleşme Örneği
 4. Bahçe Kültürleri - Ana Sözleşme Örneği
 5. Ayakkabı - Ana Sözleşme Örneği
 6. AKTARİYE VE KURUYEMİŞ - Ana Sözleşme Örneği
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri