Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

İŞTE AVRUPA'YI BİTİREN YANARDAĞIN İNANILMAZ KÜLLERİ!.. İzlanda'nın güneyinde "Eyyafyallayöküll" buzulu altındaki yanardağ faliyete geçtiğinde çok kimse bunu önemsememişti.Ancak bu yanardağ şimdi bütün Avrupa'da hayatı durdurdu.

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İşte Avrupa'yı Bitiren Yanardağın İnanılmaz Külleri !

  Sponsorlu Bağlantılar  İŞTE AVRUPA'YI BİTİREN YANARDAĞIN İNANILMAZ KÜLLERİ!..

  İzlanda'nın güneyinde "Eyyafyallayöküll" buzulu altındaki yanardağ faliyete geçtiğinde çok kimse bunu önemsememişti.Ancak bu yanardağ şimdi bütün Avrupa'da hayatı durdurdu.


  Eyyafyallayöküll Yanardağı'ndan günlerdir çıkan kül bütün gökyüzünü kapladı.Kül nedeniyle bulutların üzerinde göz gözü görmez hale gelince uçak seferleri de tamamen durdu.Milyonlarca yolcu havaalanlarında perişan olurken insanlar metrolara hücum etti.

  Uçak seferleri iptal edilmesi Polonya Cumhurbaşkanı'nın cenaze töreni de etkiyeceği belirtildi.Polonya'dan yapılan açıklamada "durumun böyle sürmesi halinde törenler ertelenebilir" denildi,  KÜLLER TÜRKİYE'YE GELİYOR

  İzlanda'daki yanardağın faaliyete geçmesi ve püskürttüğü kül bulutunun Avrupa'nın büyük bölümünü kaplayarak uçuş güvenliğini tehlikeye düşürmesi sonucu, Antalya Uluslararası Hava Limanı'ndan Avrupa'daki çeşitli şehirlere yapılacak 20'den fazla uçuş iptal edildi.

  Antalya Uluslararası Hava Limanı Mülki Amiri ve Vali Yardımcısı Hayrettin Balcıoğlu, bu sabah saat 07.30 itibariyle Antalya'dan, başta İskandinav ülkeleri olmak üzere İngiltere, Almanya, Hollanda gibi bazı Avrupa ülkelerine yapılacak 20'den fazla uçuşun iptal edildiğini söyledi.

  Çeşitli uçuş iptalleri yapılarak sayının giderek arttığını belirten Balcıoğlu, şöyle konuştu:

  'Avrupa'daki hava limanlarının büyük bölümünün üstü kül tabakasıyla kaplı. Bu da uçuş güvenliğini tehdit ediyor. Bu durumu sürekli takip ediyoruz. Bu ülkelerdeki hava limanlarına gidecek turistlerin, boşu boşuna hava alanına gelmemesi için de koordineli bir çalışma yürütüyoruz. Avrupa'daki havaalanlarından gelen notamları alarak, uçuşları iptal edilen seyahat acentelerini bilgilendiriyoruz. Acenteler de müşterilerini konakladıkları otellerde tutmaya devam ediyor. Hava limanında oluşturduğumuz bir ekip sürekli bu konuyu takip ederek, koordinasyonu sağlıyor.'

  Devlet Hava Meydanları İşletmesi Başmüdürü Osman Serdar da Kuzey Avrupa ülkelerindeki havaalanlarının büyük bölümünün hava trafiğine kapatıldığına dikkati çekti.
  Yolcuları mağdur etmediklerini ifade eden Serdar, 'İptal edilen uçuşlarla ilgili bilgileri acenteler aracılığıyla otellere aktarıyoruz ve yolcuların otellerde beklemelerini temin ediyoruz. Yolcuyu gideceği havaalanının net bilgisini almadan da çağırmıyoruz. Bu nedenle havaalanında yolcu yığılmaları da meydana gelmedi' dedi.  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Onur Koç - Ayrıldık İşte gitar notası, Onur Koç - Ayrıldık İşte nota,akor,tab
 3. Avrupa Ülkeleri ve Başkentleri,Avrupa ülkelerinin Başkentleri, Avrupa Ülkelerindeki Başken
 4. Avrupa kıtasındaki akarsular, Avrupa kıtasındaki nehirler ve uzunlukları, Avrupa kıtasında
 5. Bunları biliyor musunuz, ilginç bilgiler, Enteresan Bilgiler, İnanılmaz Bilgiler, İnanılma
 6. Deniz Dibindeki Yanardağın Patlama Anı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri