Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Paris'e uçakla geldikten sonra Disneyland'e nasıl gidebilirsiniz? Paris DisneylandParis'e geldiğinizde Charles de Gaulle Haval iman ı'nına indiyseniz , terminal 2'den hızlı trene binerek Disneyland'e gidebilirsiniz.

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Paris'e uçakla geldikten sonra Disneyland'e nasıl gidebilirsiniz?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Paris'e uçakla geldikten sonra Disneyland'e nasıl gidebilirsiniz?

  Paris DisneylandParis'e geldiğinizde Charles de Gaulle Havalimanı'nına indiyseniz, terminal 2'den hızlı trene binerek Disneyland'e gidebilirsiniz. Yolculuk yaklaşık 10 dakika sürer.

  Orly Havalimanına iniş yaptıysanız, ancak 3 tren değiştirerek Disneyland Paris'e ulaşabilirsiniz: Orlyval (Orly'den Antony'e), RER B (Antony'den Chatelet-Les Halles'e) ve nihayet RER A4 (Chatelet-Les Halles'den Marne-la-Vallee Chessy'e)


  Otobüsle gitmeyi de tercih edebilirsiniz. VEA firması, Charles de Gaulle ve Orly'nin yanısıra Beauvais Havalimanı'ndan da Disneyland Resort Paris'e otobüs seferleri düzenliyor. (Charles de Gaulle'deki otobüsler Terminal 2E ve 2F'den kalkıyor.)

  8:30 - 19:45 saatleri arasında, 20 dakikada bir (yoğun saatler dışında seyrekleşebiliyor) otobüs seferi yapılıyor. Bu yolculuk büyükler için 17 euro, 3 yaşa kadar ücretsiz, 3-11 yaşındaki çocuklar içinse 13 euro.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Gatwick Havalimanı'ndan Londra'ya nasıl gidebilirsiniz?
 3. Disneyland Paris nasıl bir yerdir?
 4. Disneyland Paris'te neler yapabilirsiniz?
 5. Paris Disneyland'i ne zaman ziyaret etmek iyi olur?
 6. Uçakla seyahat eden oruçlu kişi iftarını nasıl yapar?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri