Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Disneyland Paris nasıl bir yerdir? Disneyland Paris (eski adıyla Euro Disneyland ve Disneyland Resort Paris) Paris yakınlarındaki Marne-la-Vallée bölgesindedir. Disneyland'in ABD dışındaki 2 eğlence parkından

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Disneyland Paris nasıl bir yerdir?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Disneyland Paris nasıl bir yerdir?

  Disneyland Paris (eski adıyla Euro Disneyland ve Disneyland Resort Paris) Paris yakınlarındaki Marne-la-Vallée bölgesindedir. Disneyland'in ABD dışındaki 2 eğlence parkından biridir. (Diğeri: Tokyo Disney Resort.)


  Disneyland Paris iki ana bölümden oluşur: Disneyland Paris ve Walt Disney Studios Paris. Ayrıca bir de alışveriş alanı olan Disney Village vardır. Parkın pek çok yerinde, çeşitli mutfaklardan restoranlar bulunur.  Disneyland Paris, beklentileriniz doğrultusunda, binmek için çeşitli "oyuncakların" olduğu bir yerdir. Walt Disney Studios Paris ise Disney filmlerini konu alan bir bölümdür.  Genel düzen  Tüm Disneyland'lerde temizliğe çok önem verilir. Disneyland parkları çocuklar için bir cennettir. Öte yandan, yetişkinler de unutulmamıştır.  Etrafta sürekli Disney filmlerinden karakterler görürsünüz ve bunlar parka çok organize bir şekilde dağılmışlardır. Yani bir kere Mickey Mouse'u gördükten sonra 50 metre ileride Mickey Mouse'u tekrar görmezsiniz. Örneğin, Peter Pan'a rastlarsınız.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Anadolu Kavağı nasıl bir yerdir?
 3. Pamukkale nasıl bir yerdir?
 4. Disneyland Paris'te neler yapabilirsiniz?
 5. Paris Disneyland'i ne zaman ziyaret etmek iyi olur?
 6. Paris'e uçakla geldikten sonra Disneyland'e nasıl gidebilirsiniz?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri