Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Granada'ya nasıl gidebiliriz? Granada’da ulaşmanın en hızlı yolu hiç kuşkusuz havayoludur. Türkiye’den doğrudan uçuş olmamasına karşın Madrid veya Barselona’ya uçarak kolayca aktarma yapabilirsiniz. İberia Havayolları

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Granada'ya nasıl gidebiliriz?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Granada'ya nasıl gidebiliriz?

  Granada’da ulaşmanın en hızlı yolu hiç kuşkusuz havayoludur. Türkiye’den doğrudan uçuş olmamasına karşın Madrid veya Barselona’ya uçarak kolayca aktarma yapabilirsiniz.  İberia Havayolları Madrid’den, Ryan Air Milano’dan ve Vueling Havayolları ile Barselona, Roma ve Paris’ten ekonomik uçuşlar yapabilirsiniz. Şehir merkezine sadece 12 kilometre uzaklıkta olduğundan kısa sürede otelinize geçmeniz de mümkündür.  Şehir merkezine ulaşım taksiyle (28 € civarı) veya otobüsle (3 €) sağlanabilir. Otobüsün son durağı olan Placio de Congresos’a ulaşması yaklaşık yarım saat alır. Otobüs genel olarak saatinde kalkar ancak bazen bir uçağın inmesini bekleyebilir.


  Otobüsle  Sevilla’dan, Malaga’dan ve Cordoba’dan düzenli otobüs seferleri vardır. Endülüs bölgesinin şehirlerini birbirine bağlayan bu ağ direkt veya aktarmalı hatlara sahiptir.  Granada’daki otobüs istasyonu merkezin 2 km uzağında yer alır. Şehir merkezine ulaşmak için otobüsle gitmek (Gran Via de Colon’un karşısındaki katedralin önünden geçen 3 ve 33 numaralı otobüsler) 13 dakika sürer veya dilerseniz uygun fiyatlı taksiler de mevcuttur.  Trenle  Antequera ve Ronda üzerinden Algeciras’a giden hat üzerinde her gün üç tren kalkar. Ayrıca Cordoba üzerinden Madrid’e günde iki tren, Linares-Baeza’ya ise bir tren kalkar. Malaga’ya gitmek için Bobadilla’ya giden Algeciras trenine binin ve burada Malaga aktarmalı trene geçin.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. almanyada yaşayan çocuklar nasıl giyinir nasıl beslenir nasıl oyun oynar
 3. Almanya çocukları nasıl giyinirler nasıl beslenirler nasıl oynarlar
 4. azerbaycan çocukları nasıl giyinir nasıl beslenir nasıl oyun oynarlar
 5. ispanyadaki çocuklar nasıl beslenirler, nasıl giyinirler, nasıl oyun oynarlar
 6. Sofya'da havalimanından şehir merkezine nasıl gidebiliriz?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri