Hoşgeldiniz.

Edebiyatın Anlamı Edebiyatın anlamı: duygularımız , düsüncelerimizi hayallerimizi...güzelve etkili bir şekilde sözle yada yazıyla anlatma sanatıdır.Edebiyatgüzel sanatların bir dalıdır. Edebiyatın Amacı: İnsanı dahada insanlastırmaktır.Edebiyatla iç

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Edebiyatın Anlamı

  Sponsorlu Bağlantılar
  Edebiyatın Anlamı
  Edebiyatın anlamı: duygularımız,düsüncelerimizi hayallerimizi...güzelve etkili bir şekilde sözle yada yazıyla anlatma sanatıdır.Edebiyatgüzel sanatların bir dalıdır.

  Edebiyatın Amacı: İnsanı dahada insanlastırmaktır.Edebiyatla iç içeolan insanlar kendisiyle,ailesiyle ve toplumdaki herkezle iç içeolurlar.Edebiyatın konuşu insan,yaşam ve doğadır.

  Edebiyatın İçeriği: Edebiyatla işlenen bir konu yazarın konuyu ele alışsebebi dil ve anlatım özellikleri edebiyatın içeriğini oluşturur.Kültürve birikimleri ölçüsünde hayal güçlerinide katacakzenginleştirirler.Edebi yatın malzemesi dildir.

  Edebi Eserler: Şanat değeri olan bir değerdir.Raşgele yazılmış bir yazıyada siir edebi eser olamaz.Edebi eşerlerdikkatle kullanılmış bir dilvardır.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.