Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Yakası Püsküllü Hırka Alevforum Şiş numarası: 6 ve 8 Yapılışı. Arka:8 numaralı şiş kullanılarak 68 ilmekle örgü ye başlanır8 sıra haroşa örüldükten sonra 6 numaralı

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Yakası Püsküllü Hırka Alevforum

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yakası Püsküllü Hırka Alevforum  Şiş numarası: 6 ve 8

  Yapılışı.

  Arka:8 numaralı şiş kullanılarak 68 ilmekle örgüye başlanır8 sıra haroşa örüldükten sonra 6 numaralı şişle ip takılır ve örgüye haroşa ile devam edilir. 80 cm olunca 3-2-1 kol kesimi yapılır. 22 cm oluncaya kadar örüldükten sonra örgü bitirilir.

  Ön: 8 numara şiş kullanılarak 36 ilmekle örgüye başlanır. 8 sıra haroşa örüldükten sonra 6 numaralı şişle ip takılarak örgüye haroşa olarak devam edilir. 80 cm olunca 3-2-1 kol kesimi yapılır ve koltuk altından yukarıya 20 cm örülür ve örgü bu şekilde bitirilir.

  Kol: 8 numara şiş kullanılarak 48 ilmekle örgüye başlanır. 8 sıra haroşa örüldükten sonra 6 numaralı şişle ip takılarak örgüye haroşa olarak devam edilir. 46 cm olunca 3-2-1-1. . kol kesimi yapılır. 20 cm oluncaya kadar örüldükten sonra bitirilir.

  Hırkanın dikimi yapıldıktan sonra 8 numaralı şişle önlerden kesilen ilmekler toplanıp 18 cm yaka haroşa örülür ve örgü bitirilir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Dantel okul yakası modelleri
 3. Örgü püsküllü yazlık pembe bluz modeli
 4. Anlatımlı püsküllü Şık Beyaz Şal Modeli ve Yapılışı
 5. Palto Yakası Temizliği
 6. Püsküllü Deve Kitabının Özeti
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri