Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Erkeklerde İdrar Yolu Enfeksiyonu Erkeklerde görülen idrar yolu enfeksiyonu sıklıkla obstrüksiyona (böbrek taşı ile oluşan tıkanmaya yada prostat büyümesine) veya idrar sondası yerleştirilmesine bağlı olarak

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Erkeklerde İdrar Yolu Enfeksiyonu

  Sponsorlu Bağlantılar
  Erkeklerde İdrar Yolu Enfeksiyonu  Erkeklerde görülen idrar yolu enfeksiyonu sıklıkla obstrüksiyona (böbrek taşı ile oluşan tıkanmaya yada prostat büyümesine) veya idrar sondası yerleştirilmesine bağlı olarak gelişir.

  Erkeklerde idrar yolu enfeksiyonu geliştiğinde öncelikle enfeksiyonunun hangi organda olduğu ve hangi antibiyotiğin etkin olduğu belirlenmelidir. Sıklıkla doktorlar prostatın enfekte olmasını önlemek amacıyla kadınlardan daha uzun süre antibiyotik kullanılmasını önermektedir.

  Prostat iltihabı (kronik bakteriyel prostatit) olan kişilerde tedavi daha zordur. Çünkü bu kişilerde antibiyotiklerin iltihablı prostat dokusuna etki etmeleri güçtür. Bu nedenle bu tür hastalara iyi seçilmiş antibiyotikler ile uzun dönem tedavi önerilmektedir.

  Yaşlı erkek hastalarda oluşan idrar yolu enfeksiyonları genellikle akut bakteriyel prostatit ile ilişkili olup hızlı bir şekilde tedavi edilmediği takdirde çok ciddi sonuçlar doğurabilmektedir.


  alıntı

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. İdrar Yolu Enfeksiyonları
 3. idrar yolu enfeksiyonları – gebelikte idrar yolu enfeksiyonu – hamilelikte idr
 4. Erkeklerde İdrar Kacırma
 5. İdrar Yolu ve Mesane Kanseri
 6. Çocuklarda İdrar Yolu Enfeksiyonu
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri