Hoşgeldiniz.

Abartılı cümlelerin kadın larda çoğu zaman ters etki yarattığı ortaya çıktı. Kadın ları etkilemek için hâlâ ‘Hayallerimin kadın ısın” tarzında cümleler kuranlardansanız ve hâlâ yalnız

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Thumbs up Abartılı cümlelerin kadınlarda çoğu zaman ters etki yarattığı ortaya çıktı.

  Sponsorlu Bağlantılar
  Abartılı cümlelerin kadınlarda çoğu zaman ters etki yarattığı ortaya çıktı.  Kadınları etkilemek için hâlâ ‘Hayallerimin kadınısın” tarzında cümleler kuranlardansanız ve hâlâ yalnızsanız sorunun nedenini uzaklarda aramayın.
  İngiltere’de yapılan bir araştırmada Türk filmlerindeki gibi abartılı cümlelerin kadınlarda çoğu zaman ters etki yarattığı ortaya çıktı.
  University College London Üniversitesi’nin yaptığı araştırmaya göre kadınlar kendilerini etkilemek için abartılı iltifat eden erkeklerden hiç haz etmiyor. Büyük sözler yerine basit bir “Merhaba” ya da “Nasılsınız” diyen erkekleri daha inandırıcı ve samimi buluyor.
  İşte uzak durmanız gereken 5 iltifat:
  1- “Merhaba çantanızda Mercedes marka otomobilimin anahtarı için yer var mı?”
  2-“Gözleriniz bir okyanus kadar mavi ve ben o okyanusta kayboluyorum.”
  3- “Cennetten düşerken canınız acıdı mı?”
  4- “Kötü bir gün geçiriyorum. Ama güzel bir kadını gülümserken görmek moralimi düzeltiyor. Benim için gülümser misiniz?”
  5- “İşte buradasınız. Hayatım boyunca sizi aradım. Hayallerimin kadınısınız.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.