Hoşgeldiniz.

Visam gömme rezervuar modeli Türkiye’nin lk rezervuar üreticisi olan Visam şık görüntüsü ve kalitesiyle yine bir ilke imza atarak gömme rezervuarı üretmiştir. Sektörünün öncü firmalarından

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Visam gömme rezervuar modeli

  Sponsorlu Bağlantılar
  Visam gömme rezervuar modeli  Türkiye’nin lk rezervuar üreticisi olan Visam şık görüntüsü ve kalitesiyle yine bir ilke imza atarak gömme rezervuarı üretmiştir.

  Sektörünün öncü firmalarından biri olan Visam gömme rezervuarla tüketicisine kullanım kolaylığı sağlıyr. Ülke çapında geniş servis ağıyla kalitesinin yanında montaj kolaylığı sağlamaktadır.


  Visam gömme rezervuar

  Gömme rezervuarlar su tüketimini aza indiren çift kademeli larak dizayn edilmiştir. Küçük butona basıldığında suyun yarısı boşalırken büyük butonla tamamı boşalmaktadır. Su kullanımını ihtiyacınıza göre kullanacağınız gömme rezervuarda Stop sistemiyle akan suyu durduracağınız bir özelliğe de sahiptir.

  Gömme rezervuar ayrıca gizli teharet sistemine de sahiptir. Rezervuar içinde bulunan taharet hortumu gizli olarak dizayn edilmiş. Böylece görüntü olarak şık durmasını sağlamıştır.

  Visam tarafından üretilen gömme rezervuar görüntü olarak şık, kullanım açısından kolay, montajı ve servis ağıyla geniş ve kullanışlı bir ürün piyasaya çıkarmıştır.

  Paylaş Facebook Twitter Google


 2. Visam Plastik

  Sponsorlu Bağlantılar
  Visam İzmir başta olmak üzere 1964'den beri gömme rezervuarlar gommerezervuar.me alanında faaliyet göstermektedir. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.