Hoşgeldiniz.

Küçük Banyolar İçin Minimalist Banyo Dolabı banyo dolabı - küçük banyolar için banyo dolabı - banyo dolabı modelleri - minimalist banyo dolabı Küçük banyoların dekorasyon

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Küçük Banyolar İçin Minimalist Banyo Dolabı

  Sponsorlu Bağlantılar
  Küçük Banyolar İçin Minimalist Banyo Dolabı

  banyo dolabı - küçük banyolar için banyo dolabı - banyo dolabı modelleri - minimalist banyo dolabı

  Küçük banyoların dekorasyonu zordur. Küçük banyolar için mobilya seçerken mümkün olduğunca küçük ve işlevi yüksek banyo dolabı seçmek her bakımdan bir avantaj sağlar.

  Bu minimalist banyo dolabı modelleri farklı tasarımı ve sade fakat dekoratif görünümü ile oldukça şık bir görünüme sahip. Üzerindeki çizilmez ve leke tutmayan lavabo modeli mevcut. Lavabo renkli bir cam tezgah üzerine oturtturulmuş. Bu uyum banyo dolabının oldukça dekoratif görünüme sahip olmasını sağlamış. Duvara monte edilen çerçevesiz düz ayna diğer parçalarla uyum sağlamış.
  Minimalist banyo dolabı bir tarafından duvara diğer tarafından iki çelik ayağı ile yere monte edilmiş. Burada dikkat çeken nokta ise iki ayak arasındaki normalde düz görünümlü dolap. Tasarımcı dolabı oldukça farklı bir yerde kullanarak iki ayak arasına yerleştirmiş.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.