Hoşgeldiniz.

Yaza Özel Dekorasyon Önerileri , ev aksesuarları , yazlık ev döşemesi , yaz evleri , yazlık ev dekorasyon u Açık hava alternatifleri yaratın Bahçeli evlerde
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Yaza Özel Dekorasyon Önerileri, ev aksesuarları, yazlık ev döşemesi, yaz evleri, yazlık ev dekorasyonu

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yaza Özel Dekorasyon Önerileri, ev aksesuarları, yazlık ev döşemesi, yaz evleri, yazlık ev dekorasyonu


  Açık hava alternatifleri yaratın
  Bahçeli evlerde oturma şansına belki çoğumuz sahip değiliz ama balkon ve hatta yere kadar açılabilen camlarla bu keyfi evinize taşıyabilirsiniz.Temiz havadan ve güneşten faydalanabilmek için evinizde bu tip bir köşe oluşturun.


  Ahşap ve ferforje seçimler yapın
  Doğal malzemenin gücünü yabana atmayın. Cilasız,açık havaya uygun malzemeleri tercih edin.Açık renkler ve çiçek desenleri yaz vurgusunu kuvvetlendirecek bir diğer unsurdur.


  Yaz romantiktir
  Romantizme gönderme yapan desenler, danteller, güpürler son derece sevimli ve nostaljik bir hava yaratmanızı sağlayacaktır.
  Yaz uçar, uçuşturur
  Perdelerinizi kaldırıp yerine beyaz tüller takarak rahat, saydam ve ferah bir ortam oluşturabilirsiniz. İçinizdeki enerjiyi tüllere takacağınız yapma çiçekler ve kelebeklerle vurgulayın.


  Yazlık aksesuar seçimi yapın
  Bu konu da en büyük yardımcınız farklı boylarda mumlar olacaktır. Mavinin tonları, mercan objeler, denizi ve güneşi hatırlatan her tür aksesuar yazlıklar için tercih edilebilir.


  Kumaş seçimlerinizi gözden geçirin
  Açık havada kullanacağınız kumaşların kolay temizlenebilen, solmayan ve terletmeyen cinsten olması gerektiğini unutmayın.


  Bahçe mobilyalarınızı yenileyin
  Bahçesi ya da terası olan şanslılardansanız bahçe mbilyalarınızı yenileyebilirsiniz; açık hava şartlarına dayanıklı tik, maun ve çam ağaçlarından seçmenizde fayda var.


  Işık ve müziği dekorasyonunuzdan ayrı tutmayın
  Her şeyin bir bütünlük içinde olması gerektiğini unutmayın. Yazın evinizin iyi ışık almasını, güneşin evinizi doldurmasını sağlayın. Bahçede ya da terasta geçireceğiniz zamanlar için müzik sisteminizde yapmanız gereken bir güncelleme varsa ihmal etmeyin. Son olarak yaza uygun enerjik bir müzik listesi hazırlayın.


  Halılarınızı kilimlerle değiştirin
  Kışlık yün halılarınız yerine neşeli, hafif kilimler kullanın.  Bahçe aydınlatmalarınızı tamamlayın
  Bahçenizi nostaljik sıra ampullerden ya da fenerlerden yararlanarak aydınlatın.


  Çiçekleri evinize taşıyın
  Bir buket kır çiçeğiyle evinize enerji katabilirsiniz.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.