Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

2018 İngiliz Porselen Takımları , Yemek Takımları , Fincan Takımları , Kahve Takımları , İngiliz Porselenleri , İngiliz İşciliği İle Harika Porselenler , Porselen Takımlar
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 9      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2018 İngiliz Porselen Takımları, Yemek Takımları, Fincan Takımları, Kahve Takımları, İngiliz Porselenleri, İngiliz İşciliği İle Harika Porselenler

  Sponsorlu Bağlantılar
  2018 İngiliz Porselen Takımları, Yemek Takımları, Fincan Takımları, Kahve Takımları, İngiliz Porselenleri, İngiliz İşciliği İle Harika Porselenler, Porselen Takımlar

  18. yüzyıl İngiliz porselen yumuşak bir hamur yapılır. Yumuşak porselen de sanatsal denir. Bu kum, nitrat, deniz tuzu, kabartma tozunu, ezilmiş kaymaktaşı içeren camsı malzemelerin karışımı elde edilir. Bu kütlenin Eritme alçı ve kil içeren marn, eklenir. Sert porselen ile karşılaştırıldığında - şeffaf yumuşak, onun beyazlık çok daha yumuşaktır. Sert hamur - kaolin ve feldispat, ya da kaolin ve granit poluvyvetrennogo bir karışımı.
  Yumuşak hamurlu porselen daha sonra 1575 yılında Floransa için yapılan ve oldu - Fransa'da 17. yüzyılda, Rouen. Bu keşif, muhteşem porselen üretimi için Fransız izin verdi.
  İngiliz oldukça geç Avrupa'nın geri kalanına göre porselen yapmaya başladı. Birçok İngiliz fabrikaları yumuşak hamur pürüzsüz türde kullanılır. Makarna için yeni tarifleri ararken, İngiltere, yumuşak hamurlu porselen diğer iki tür tarafından icat edilmiştir. Kemik kül - Tek tip sabuntaşı ve başka bir kullanılır. Böylece, İngiliz porselen üç ana türü - bu, yumuşak sabunlu ve kemik bulunuyor.
  İtalyan çinisi
  Fayans - opak sır kaplı pişmiş topraktan yapılmış ürünler. İlk atış sonra gelecek gemi sonra nemli emaye resmin üzerine uygulanan beyaz emaye kaplı ve yeniden yanık ürünüdür. Fayans teknik porselen üretimi için farklı renkler kullanmak için izin verdi. Avrupa'da, özellikle popüler sarı, mavi renk turuncu, yeşil, deniz mavisi edildi. Böyle bir farklı ürün dekorasyon.
  Seramik
  İngilizce seramik geç on yedinci yüzyıldan bu yana endüstriyel ölçekte üretildi. Staffordshire beyaz seramiklerin en iyi 1720 ve 1760 arasında yapıldı. İstanbul da kremalı porselen bir merkezi olan - bu yanmış çakmaktaşı ile karışık Devonshire beyaz kil ve seramik bir çok popüler şeklidir.
  1754 yılında, İngiliz çömlekçi, Joshua Wedgwood renkli porselen krem ​​denemeye başladı. Kendi fabrika inşa edilmiş, ancak genellikle diğer üretici firmaları ile çalışıyoruz. Sırsız siyah taş,, O kırmızı taş üretilen ve Wedgwood - metal oksit ilavesi ile boyalı beyaz kilden seramik. Wedgwood portreler edildi genellikle Yunanca veya klasik sahneleri süslüdür.
  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 Porselen fincan takımları, Vintage çin, 2018 Model Porselen Fincan Takımları, Porelen
 3. 2018 Porselen Yemek Takımları Modelleri, En Güzel Porselen Yemek Takımları Örnekleri
 4. İngiliz yemekleri,İngiliz yemek Kültürü,İngiliz Mutfağı
 5. Porselen Yemek Takımları 2018
 6. Şirin Kahve Fincanları, Fincan Takımları
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri