Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

2018 2018 Dekorasyon , duvar boyası , yaz renkleri , renkler , renkler Temiz bir hava , rengarenk açan çiçekler , serin esintiler ve tembellik
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2018 2018 Dekorasyon, duvar boyası, yaz renkleri, renkler, renkler

  Sponsorlu Bağlantılar
  2018 2018 Dekorasyon, duvar boyası, yaz renkleri, renkler, renkler

  Temiz bir hava, rengarenk açan çiçekler, serin esintiler ve tembellik edilen öğleden sonraları… Yaza dair tüm bu özellikleri evinize ilginç renklerle taşıyın.


  Yeşilin bu tonu yaz duygusunu canlı tutmak için birebirdir. Güneşli bir günde Karayibler’in iç açıcı denizinden yansıyan rengi duvarlara uygulayın, açık mavi ile kombinleyin. Bu enerji veren kombinasyonu mutfak ve kahvaltı odası için çok uygun.


  Tropik parıltıları evinize taşımak için oksit sarısından daha uygun bir renk olamaz! İçinde yeşil pigmentleri de taşıyan bu ton, güneşi anımsatan sıcaklığıyla sarmalayıcı bir etkiye sahip. Herhangi bir göz kamaşmasına yol açmıyor ve tropik bir adada görebileceğiniz kadar da egzotik…


  İçinde bolca sarı pigmenti taşıyan bu açık yeşil, her daim yazı çağrıştırır. Bu rengi uygulayın ve güneşin ışıltısını verandada içtiğiniz serinletici bir cin tonik ile buluşturduğunuzu hayal ettirsin.


  Bu soluk pastel su yeşiline boyalı duvarlar, çok berrak bir okyanusun dibindeki kumları görmek gibi bir his verir. Tatili ve güneş ışığını anımsatan bu ton, sahilde oturup hareketlenen dalgaları izlemekten farksızdır.


  Bu kremamsı yeşil, fıstıklı bir dondurmayı anımsatıyor. Dondurmayı günde birkaç kez yiyip de kilo almaktansa, etrafınızı bu renk ile donatmak daha iyi bir fikir olmaz mı?


  Okyanusun derinliklerini anımsatan indigo mavisi, tam bir yazlık ev klasiğidir. Sıcak bir ağustos gününde, güneşin altında geçirilen saatlerin ardından, buzlu bir martini içmek gibi sakinleştirici ve serinleştirici bir duygu verir.


  Güneşin üstüne düştüğü zamanlara göre sarıdan şeftalimsi pembelere dönen bu renk ortama duru ve pozitif bir enerji yayar. Provence doğallığını ve sıcaklığını zarif bir dilde vurgular.


  Beyaz ve açık lila tonları ile birlikte gerçek zarafeti yakalar.


  Güneş battıktan sonra gökyüzünden alınmış gibi duran bu lavanta tonu, leylak ve lavanta gibi yaz çiçeklerine göndermeler yapar. Parlak güneşte morun içindeki kırmızının sıcaklığına bürünür. Işık etkisini kaybettikçe de serinleyerek bu eşsiz mavimsi tona dönüşür.


  Kimilerine göre yaz demek evde soğuk renk kullanmak demektir. ‘Güneş ve sıcağın zaten her daim içindeyim, bir de duvarlarıma taşımama gerek yok’ diyenlerdenseniz, bu tebeşirimsi gri-yeşil gibi, çam ağaçlarından esintiler taşıyan renge ihtiyacınız var.


  Şakayık tarlasının içinde yürüdüğünüzü farz edin. Bu ton mercan ve pembe arasındaki renklerin zirve yaptığı bir yerde durur. Sarı bir alt tona sahip oluşu onu sofistikeleştirir ve mutlak pembeye nazaran daha kullanışlı yapar. Keşke bir de şakayık gibi koksa…


  Çilekli dondurma toplarını, terasınıza tırmanan gülleri veya sahilde geçirdiğiniz bir günün sonunda yanaklarınızda beliren pembeliği anımsatan bu rengin kendine özgü bir sıcaklığı var. Güneş ışınlarının cömert olduğu bir yerde yaşıyorsanız, ışığı absorbe edecek böylesi güçlü bir renge ihtiyaç duyarsınız.


  Tazelik ve yaz duygusu veren bu sıcak ve aydınlık yeşil, müthiş bir doygunluk ve derinliğe sahiptir. Ekolojik ürünleri olan bir çiftlikten aldığınız bir kutu taptaze bezelyenin gözünüzde yarattığı etkiyi onunla duvarlarınıza taşıyabilirsiniz.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018, Modada Gözalıcı renkler, 2018 Yaz Modası, Renk Cümcüşü
 3. 2018 2018 Duvar dekorasyonunda yeni bir trend, ev dekor objeleri, duvar dekorasyon fikirle
 4. 2018 Makyajda Moda Renkler ve Koleksiyon Tasarımları
 5. İngilizce Renkler ve Anlamları, ingilizce bütün renkler, ingilizce beyaz, ingilizce renkle
 6. Duvar Boyası Renkleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri