Hoşgeldiniz.

Kış Temalı Nikah Şekeri Seçiyoruz Nikah şekerleriniz kışın soğuğuna karşı , davetlilerin içini ısıtacak türden olsun. Kış düğün temasının sunduğu sayısız romantik seçenek sayesinde ,

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kış Temalı Nikah Şekeri Seçiyoruz

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kış Temalı Nikah Şekeri Seçiyoruz


  Nikah şekerleriniz kışın soğuğuna karşı, davetlilerin içini ısıtacak türden olsun. Kış düğün temasının sunduğu sayısız romantik seçenek sayesinde, bir köşeye atılan sıradan nikah şekerlerinin yerine sıra dışı ve yaratıcı armağanlarla konuklarınızı büyüleyebilirsiniz.

  İçecek Tozları  Sıcak çikolata kış mevsimin favorilerindendir. Üzerinde düğün tarihi, gelinin ve damadın isimleri bulunan tek içimlik paketler yıllarca hatırlanacak türden nikâh armağanlarıdır. Paketlerin içine sıcak çikolata yerine kahve, oralet tozu ya da bitki çayı koyabilirsiniz. Böylece düğünün ertesi günü konuklar evlerinde sıcak içeceklerini yudumlarken, “ne kadar şahane” bir düğün olduğunu konuşacaklar.

  Bin bir Çeşit  Klasik nikâh şekerlerini tercih ediyorsanız, onları üzeri kar tanesi desenli minik kutulara koyun. Kar tanesi temasını, farklı armağanlarda kullanabilirsiniz. Kar tanesi şeklinde minik çerçeve, kitap ayracı, kart tutacağı bunlardan bazıları.

  İçinde gelinle damadın heykelcikleri ya da kardan adamla kardan kadın bulunan küçük kar küreleri, saklamaya değer ve muhteşem düğün armağanlarıdır.

  Arkadaşlarınızla yapacağınız beyin fırtınaları bambaşka nikâh şekeri fikirlerini aklınıza getirebilir. Böylece çok az maliyetli ve yaratıcı seçenekler bulabilirsiniz. Nasıl bir nikâh armağanı seçerseniz seçin, üzerine kişisel teşekkür mesajınızı iliştirmeyi unutmayın.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.