Hoşgeldiniz.

Gelin Takı Kesesi Seçerken - Gelin Takı Kesesi TAKI BOHÇANIZ NASIL OLMALI? Takı bohçanız kesinlikle gelinlik renginize ve modeline bire bir uyumlu olmalıdır. O gece

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Gelin Takı Kesesi Seçerken - Gelin Takı Kesesi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Gelin Takı Kesesi Seçerken - Gelin Takı Kesesi
  TAKI BOHÇANIZ NASIL OLMALI?

  Takı bohçanız kesinlikle gelinlik renginize ve modeline bire bir uyumlu olmalıdır. O gece bütün gözler sizi izleyecek. Uyumlu ve şık görünümünüzde ki en küçük detay hatası sizn kötü görünmenizi sağlayabilir. “Takı bohçası nedir ki? Ufak bir aksesuar.” diyip geçmemelisiniz.

  O zaman elinize alacağınız bir çanta ya da herhangi bir poşette uygun olabilir. Özensiz hazırlanmış takı bohçası bu görünüme sahip olacaktır.

  Takı bohçanızın modeli gelinliğiniz, aksesuarlarınız ve bütün detaylarla uyum içinde dans etmelidir.

  UNUTMAMALISINIZ Kİ;

  *Unutmamalısınz ki; takı bohça veya keseniz gelinliğiniz, saçınız, duvağınız, ayakkabı, makyaj ve diğer aksesuarlarınızla uyumlu olmalı.

  *Unutmamalısınız ki; size ve eşinize güğün davetinde hediye edilecek takı ve paraları, takı bohçanızda güvenle saklayacaksınız.

  *Unutmamalısınzı ki; takı bohçanızı hazırlatırken gelinliğinize ve diğer aksesuarlarınıza uygun olmasına özen göstermenizin yanında, takı töreni bittikten sonra takı bohçanızın ağzını iyi bir şekilde kapanmasını sağlayacak bir model seçmelisiniz.

  * Takı bohçası veya kesesi kullanmazsanız, maddi ya da manevi kaybedebileceğiniz hediyelerinizin yanında birde şıklığınız yitirebilirsiniz. Unutmamalısınız ki; gelecekte çocuklarınıza göstereceğiniz düğün fotoğraflarında takılan hediyeler yerine gelinliğinizin görünmesi daha anlamlı olacaktır.n


  Gelin Takı Kesesi  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.