Hoşgeldiniz.

Düğün Öncesi Damada Düşen Görev , Damadın yapması gerekenler , Damadın Görevleri , Damat ne yapmalıdır Damada Düşen Görev - Damadın yapması gerekenler - Damadın

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Düğün Öncesi Damada Düşen Görev, Damadın yapması gerekenler, Damadın Görevleri, Damat ne yapmalıdır

  Sponsorlu Bağlantılar
  Düğün Öncesi Damada Düşen Görev, Damadın yapması gerekenler, Damadın Görevleri, Damat ne yapmalıdır


  Damada Düşen Görev - Damadın yapması gerekenler - Damadın Görevleri - Damat ne yapmalıdır
  * Evlenirken damadın hazırlığının hep kolay olduğu düşünülür. Oysa kıyafet seçimi dışında damada düşen görevler oldukça önemlidir.


  * Konu moda ile ilgili olduğunda kadınların beğenisi ön plandadır ama modeli gelin seçse bile alyansları damadın alması adettir.


  * Damat kendi ailesinden ve yakınlarından kimleri düğüne davet edeceğinin listesini çıkarmalıdır.


  * Düğün hazırlıkları sırasında birkaç arkadaşından yardım istemek damadın koşuşturmasını azaltabilir.


  * Damatlık hazır alınsa da diktirilse de kesinlikle son günlere bırakılmamalıdır. Erkek terzileri de kadın terzileri kadar zamana ihtiyaç duyarlar.


  * Gelinin hediyesi unutulmamalıdır. Bu saat takı gibi klasik bir hediye olabilir ama değişik zevkleri ve hobileri olan bir çift için daha farklı seçimler de yapılabilir. Aynı tercih gelin için de geçerlidir tabii.


  * Balayı planı çift kişilik bir araştırmanın sonucu ortaya çıksa da organizasyonu yani tüm rezervasyonlarla ve gerekiyorsa vize araç kiralama gibi tüm detaylarla damat ilgilenmelidir.


  * Gelin arabasının süslenmesi -ki bu süsleme küçük bir çiçek demeti ile gerçekleştirilecek bile olsa düğün sabahı organize edilmesi gereken bir iştir ve damat tarafından yapılmalıdır. İşte arkadaş desteğinin tam zamanı…


  * Damat yine düğün gününün önemli bir parçası olan fotoğraf ve video çekimi ile de ilgilenmelidir.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.