Hoşgeldiniz.

2016 2016 Trent leziz , yeni düğün pastaları Eğer bir düğün organizatörü ile çalışmıyorsanız , en önemli detayları en sona bırakıp sonra da hiç içinize
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2016 2016 Trent leziz, yeni düğün pastaları

  Sponsorlu Bağlantılar
  2016 2016 Trent leziz, yeni düğün pastaları


  Eğer bir düğün organizatörü ile çalışmıyorsanız, en önemli detayları en sona bırakıp sonra da hiç içinize sindirmeden aceleye getirmek neredeyse kaçınılmazdır. Aslında biraz daha dikkatli bir planlama ile her ince detayı düşünmek mümkün.
  Düğün pastası da çoğu zaman sona bırakılan ayrıntılardan biri. Oysa salonda nefesler kesilmiş ve tüm gözler garsonun getirdiği pastaya çevrilmişken herkesi şaşırtmak, büyülemek ne hoş olurdu değil mi?
  İşte gelinlerin bu yeni trend istekleriyle sıkça karşılaşmaya başlayan pastacılar da artık farklı konseptlerde süslemelere başladılar. Yani bizden söylemesi, illa bembeyaz, güllerle süslenmiş ve kat kat bir düğün pastası artık şart değil! Aksine artık moda sizi ve damadı yansıtan çok değişik tasarımlarla hazırlanmış pastadan çok tabloyu andıran düğün pastaları.
  Bu kadar söz yeter; işte size pastanızın siparişini vermeden önce hayal gücünüzü canlandıracak çılgın pasta tasarımları.
  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.