Hoşgeldiniz.

Facebook profilimde nasıl içerik paylaşırım? Yayıncı , Facebook 'ta içerik paylaşmanızı sağlar. Hem ana sayfanızın hem de profilinizin en üstünde yer alır. Her iki konumda

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Facebook profilimde nasıl içerik paylaşırım?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Facebook profilimde nasıl içerik paylaşırım?
  Yayıncı, Facebook'ta içerik paylaşmanızı sağlar. Hem ana sayfanızın hem de profilinizin en üstünde yer alır. Her iki konumda da aynı işlevler sunulur.

  Yayıncı metin kutusuna yazıp "Paylaş"a tıkladığınızda durumunuz güncellenir. Metin kutusunun içine tıkladığınızda paylaşabileceğiniz ilave içerik türleri görüntülenir:
  Fotoğraflar: fotoğraf yükleyin, albüm oluşturun ya da web kamerası ile fotoğraf çekin
  Video: video yükleyin ya da web kamerası ile video kaydedin
  Etkinlik: arkadaşlarla paylaşmak için bir etkinlik oluşturun
  Bağlantı: harici içeriğe web adresi ekleyin
  Daha fazlası: kullandığınız diğer uygulamalara ait içerikleri paylaşın

  İçerik ekledikten sonra, bir haberi yayınlamak için "Paylaş"a tıklamanız gerekir. Belirli bir içerik türünü kapsayan alt menüden çıkmak için Yayıncı kutusunun sağ üst köşesindeki "X" işaretine tıklayın.

  Yayıncı, yaptığınız her paylaşım için bir gizlilik ayarı seçmenize de olanak sağlar. Metin kutusunun içine tıkladıktan veya içeriğinizi ekledikten sonra, "Paylaş" düğmesinin yanındaki kilit simgesini bulun. Bu simgeye tıklandığında paylaşımınızı kimin görebileceğini seçebileceğiniz bir menü belirir: Herkes, Arkadaşlar veya Arkadaşların Arkadaşları.

  Yayıncı kutusunda yazı yazıp ardından içerik eklerseniz (ör. bir bağlantı veya video), yazdığınız metin, paylaştığınız içeriğin üzerinde yorum olarak görünür. Yeni bir durum olarak görünmez veya mevcut durumunuzun yerini almaz.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.