Hoşgeldiniz.

Galvanizli Çatı Kaplama Nedir [IMG]http://www.***************/images.gif[/IMG] Galvaniz kaplama çatı materyali , ondolün veya kiremite göre daha uygun bir çatı kaplama malzemesidir. Galvaniz kaplama çelik çatı oldukça

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Galvanizli Çatı Kaplama Nedir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Galvanizli Çatı Kaplama Nedir
  [IMG]http://www.***************/images.gif[/IMG]Galvaniz kaplama çatı materyali, ondolün veya kiremite göre daha uygun bir çatı kaplama malzemesidir. Galvaniz kaplama çelik çatı oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Galvaniz kaplama çatı malemesinin özellikleri, bu malzemeyi çatı kaplama işlemlerinde daha cazip hale getirmektedir. Galvaniz kaplama çatı her türlü unsurlara karşı diğer çatı kaplama malzemelerine göre daha iyi bir koruma sağlamaktadır.  Galvaniz kaplama çelik, fiyat olarak paslanmaz çeliğe göre daha uygundur. Cazip fiyatı ve avantajları nedeniyle arabalarda bile galvaniz kaplama çelik kullanılmaktadır. Sıcak daldırma galvaniz kaplama çelik korrozyona dayanıklıdr ve aynı zamanda geri dönüşümü mümkündür.

  Galvanize çelik, korozyona karşı korunması için çinko tabakayla kaplanır. Daldırma Galvanize çelik farklı renklere boyanıp, farklı şekillerde üretilebilir. Bu ürünlerde bir çok seçenek bulabilmeniz mümkündür.

  Çatınızı galvaniz kaplama çelikle kapladığınızda bazı noktalarda darbelerden dolayı paslanma oluşabilir. Bu durum meydana geldiğinde yapmanız gereken oksalik asitle o bölgedeki pası temizlemek olacaktır. Paslanmaya karşı korumayı daha fazla artırmak istiyorsanız çatınızı boyamalısınız.

  Galvaniz kaplama çatı malzemenizi boyamak zekice bir fikir olacaktır. Hem çatınız o renksiz görüntüsünden kurtulacaktır hemde çeliğin ömrü daha fazla uzatılmış olacaktır. Tabiki boyamaya paşlamadan önce paslı ve lekeli alanları iyice temizlemeniz gerekecektir. Temizleme işlemi bittikten sonra çatınızı istediğiniz renge boyayabilirsiniz


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.