Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Hamile Kıyafetleri Hangi Aylarda Giyilmeli? Hamile kaldığınız zamandan bir süre sonra kanınız büyümeye başlar ve haliyle kilo alırsınız.Bazen tereddütte kalan anne adayları “acaba ne zaman
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Hamile Kıyafetleri Hangi Aylarda Giyilmeli?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Hamile Kıyafetleri Hangi Aylarda Giyilmeli?

  Hamile kaldığınız zamandan bir süre sonra kanınız büyümeye başlar ve haliyle kilo alırsınız.Bazen tereddütte kalan anne adayları “acaba ne zaman hamile kıyafeti giysem”diye düşünür.Sizlere hamilelikte giyim önerilerini ve merak ettiğiniz bilgileri sunuyoruz.

  Hamileliği sadece karın büyümesi olarak görmemek lazım.Bunun için hamile giysisi seçerken karnın büyümesini beklemeye gerek yoktur.Yavaş yavaş büyümeye bağlı olarak 4 ila 5 inci aylar arasında karın iyice büyümeye ve belirginleşmeye başlar.

  Bu bundan önceki aylarda hamile kıyafetlerini tercih etmemeniz anlamına gelmez.Fakat 4. aydan sonra zaten doğal olarak normal kıyafetlerinizi giymekte zorlanacaksınız.Bu sebepten dolayı nasıl olsa hamilelik için yeni kıyafetler almanız gerekecek.Son zamana kadar bu kıyafetleri almayıp, normal kıyafetlerin içinde bedeni ve büyüyen karnı sıkmak yerine, hamilelik kıyafetlerini daha önceden almak mantıklı seçim olacaktır.

  Hamile kıyafetlerini giymeye başlamak için hamileliğin 2. ayı idealdir.Yavaş yavaş hem kıyafetlere hem de hamileliğe alıştığınız dönem olacaktır.Çünkü ikinci ayın sonlarına doğru yavaş yavaş kilo almalar hissedilir düzeye çıkacaktır.Hamile bir kadında ilk kilo alan yer basenler olduğu için en önce eski pantolonları giymekte sıkıntı başlar.Daha sonra yavaş yavaş bel bölgesi kilo almaya ve karın şişmeye başlar.

  Tabiki de hamile bir kadına sağlık açısından tavsiye edilecek en güzel giyim tarzı bol giysiler ve etekler olacaktır.Ama bu daha şık görünmek veya pantolon giymek isteyen bayanlarda 2. aydan sonra hamileler için özel üretilen pantolon ve giysi tercihi yapılmaya başlanmalıdır.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 Yazlık Harika Hamile Kıyafetleri, Hamile Modası, Hamile Bikinileri, Hamile Bluzları,
 3. 2018 Hamile Kıyafetleri, Hamile Kıyafet Modelleri, Şık Hamilelere Özel Kıyafetler
 4. Benetton Hamile Kıyafet Modelleri, Spor Hamile KIyafet Modelleri, Hamile Kıyafetlerş, Son
 5. penye Mood 2018 Hamile pijama kıyafetleri - hamile pijamaları - hamile pijaması
 6. Hamile Giyim, pregnant clothes, şık hamile kıyafetleri, Günlük Hamile Kıyafet Modası, Gebe
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri