Hoşgeldiniz.

Jailan Atef 2016 Tesettür Gelin Başları , Özel Hazırlanmış Tesettür Gelin Baş Modelleri , Çok Şık Özel Tesettür Gelin Başları , Tesettür Gelin Modelleri Düğün

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Jailan Atef 2016 Tesettür Gelin Başları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Jailan Atef 2016 Tesettür Gelin Başları, Özel Hazırlanmış Tesettür Gelin Baş Modelleri, Çok Şık Özel Tesettür Gelin Başları, Tesettür Gelin Modelleri

  Düğün Saç Aksesuarları, Tesettür Eşarplar ve Jailan Atef tarafından Veil Stilleri

  Burada stilist, makyaj sanatçısı ve tasarımcı eşarp Jailan Atef bazı güzel kreasyonlar vardır.
  onların düğün günü olarak kabul edilir mamülleri gibi gelinler ve birçok Malay bayanlar Tiaras giymek raja sehari (bir gün için kelimenin tam anlamıyla royalty) ve giyen tudung yok Princess değil ondan yerine onu durdurmak Dream) burada kapsayan baş bir çağrı (yaptıklarımız.
  başlamak için burayı Singapur hijabi prenses bir taç ona şapka takar, iki genel yolu vardır. Çevresinde peçe basamaklı onu baş tacı üzerinde geri veya daha yüksek peçe yelpaze ile süslenmiş saç bandı gibi başını eşarp Over. Ben sağ peçe boncuklu kenarları gibi, taç tamamlar. Bir gelin yüksek boyun gelinlik ile bu stilleri çifti olur.

  şık bir saç ve boyun ilgi noktası olarak kenarındaki bir çiçek ile sarılı - İşte peçe sans taç ve yüksek yakalı elbise giymek için ilginç bir yol. Ancak boynuna tül katmanları biraz bu bölgede (Singapur, Malezya, Endonezya) ülkelerinin tropikal hava sıcak olabilir.

  taç ve çiçek alternatifi karmaşık boncuk veya nakış olduğu. sen hangi kamp nelerdir? Az daha fazla veya daha fazla olan nedir? Ama sadeliği için sol gibi ben de hakkı üzerindeki damlama-ile-lüks-çöküş bakmak için asılı inci ilgi duyuyorum.

  Bazı güzel fikirler em 'en iyi yönümü göstermek için. Gerçekten bir açık / bahçe temalı düğün, hayır için güzel olur diye düşünüyoruz, onun eşarp kenarındaki kelebeklerin grup gibi? Güzel profil resimleri. Gelinler, kamera için bu gibi pozlar yaparken kontrol duruş tutmayı unutmayın.

  bir başörtüsü üzerinden süslü saç bandı - Burada başka bir bakalım. Çok sağ yakışır. Çok güzel! Ah genç olması ve model gibi tatlı bir yüzü var!

  Bazı güzel Bejeweled kafa adet. Aşk hem bu parçaları. elbise kibrit korse üzerinde taşlar miktarı baş elbise eşleşir. gelinlik bling getir!

  understated gelin için basit stilleri. Zarif sofistike. Ben tül ve asimetrik yakalı saten kurdeleler (solda pic) kıvrılmış seviyorum.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.