Hoşgeldiniz.

2016'de hangi renk gelinlik moda? 2016'de hangi renk gelinlikler moda olacak , düğünlerde ne gibi gelinlikler göreceğiz? Bu yaz evlenecek bayanlar , gelinlikçilerin vitrinlerini gördüğünüzde

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2016'de hangi renk gelinlikler moda olacak, düğünlerde ne gibi gelinlikler göreceğiz?

  Sponsorlu Bağlantılar
  2016'de hangi renk gelinlik moda?

  2016'de hangi renk gelinlikler moda olacak, düğünlerde ne gibi gelinlikler göreceğiz?


  Bu yaz evlenecek bayanlar, gelinlikçilerin vitrinlerini gördüğünüzde sakın şaşırmayın, Çünkü bu yaz düğünlerde Krem Rengi Gelinlikler boy gösterecek.
  Yüzyıllardır süre gelen bir gelenektir gelinlerin beyaz gelinlik giymesi. Ancak uzun zamandır modacılar arasında süre gelen tartışmalar nihayet bu sene açık açık kendini modellerle ve kullanılan renklerle göstermeye başladı.

  Bu yaz evlenecek hanımlar vitrinlerde beyaz harici bordo, mavi, krem, kirli beyaz vb. renklerde gelinlikleri görünce sakın şaşırmayın. Çünkü özellikle krem ve bordo bu yazın gelinlik trendi olarak görünüyor.

  Tek parça gelinlikler


  Renk değişikliğinin yanı sıra ayrıca tek parça gelinliklerde oldukça sık göreceğimiz bir unsur. Gelin başı, gelin tacı, eldiven, ayakkabı, gelin çiçeği gibi farklı aksesuarlar ile gelinlikler tamamlanıyor.

  Gelinlik seçerken dikkat


  Gelinlik seçerken özellikle vücut yapınıza uygun gelinlik tercih etmenizi öneriyoruz. Bu en mutlu gününüzde sadece modeli güzel olduğu için beğenerek aldığınız gelinliğinizin üzerinizde bir yabancı gibi durmasını istemiyorsanız, bu konuya azami özen göstermenizi öneriyoruz.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.