Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Rüyada arazi görmek ne anlama gelir? Rüyada arazi görmek , zevce ile tâbir edilir. Bekâr bir adamın rüyada arazi satın aldığını görmesi , evleneceğine işarettir.
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada arazi görmek ne demek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada arazi görmek ne anlama gelir?
  Rüyada arazi görmek, zevce ile tâbir edilir. Bekâr bir adamın rüyada arazi satın aldığını görmesi, evleneceğine işarettir. Arazisinin mahsul ile dolu olduğunu görmek, çocukları ve torunları ile tâbir edilir.
  İbn-i Sîrîn hazretleri demiştir ki:
  — Rüyada kendisini geniş bir sahrada gören, yolculuğa çıkar. Araziyi kazıp toprağını yediğini görmek, gaipten mal bulmaya delâlet eder.Rüyada kendisini arzın yuttuğunu, yere geçtiğini görmek, belâ ve musibete, gam ve kedere delâlet eder.
  Cabirü’l-Mağribî demiştir ki:
  — Rüyada ayaklarının altında arzın toplandığını yani kısalıp azaldığını görmek, ömrün nihayete erdiğine delâlet eder. Arzın altında titrediğini görmek, korku ve hüsrana işarettir.
  Bir arazi üzerine köprü inşa ettiğini görmek, dinde kuvvetli olmaya işarettir. Yerden avuç avuç toprak alıp yediğini görmek, zenginliğe delâlet eder.
  Yine bir araziden diğerine geçerek yürüdüğünü görmek, bir memleketten bir başka memlekete sefer edeceğine işarettir. Rüyada toprağın yarıldığmı görmek, bolluk ve berekete delâlet eder. Çünkü bütün canlıların rızkı topraktan çıkmaktadır.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Kel Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir - Rüyada Kel Görmek Ne Demek
 3. Rüyada Raf Görmek Ne Demek? Rüyada Raf Görmek Ne Anlama Gelir?
 4. Rüyada Ruj Görmek Ne Demek? Rüyada Ruj Görmek Ne Anlama Gelir?
 5. Rüyada Taş Görmek Ne Demek? Rüyada Taş Görmek Ne Anlama Gelir?
 6. Rüyada Tat Görmek Ne Demek? Rüyada Tat Görmek Ne Anlama Gelir?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google

 8. Misafir Üye

  Sponsorlu Bağlantılar
  Sevdiğin birinden alacak olduğun haberi ve senin sonunda yaşamak zorunda kaldığın üzüntüyü de işaret etmektedir. İşlerin için o kişi her ne kadar seni aramış olsa bile sen ilgilenmek yerine işlerine yönelmeyi tercih etmiş olman sonunda da onun hastalık sonucunda hayatını kayıp etmiş olması senin bir hayli üzüntülü zamanlar geçirmene de neden olacaktır. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri