Hoşgeldiniz.

Rüyada Avukat Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Avukata Gitmek Ne Anlama Gelir? Rüyada avukat gören kimse gerçeği görmeyerek , yanılabilir. Avukat , gizlenen gerçek olarak
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Avukat Görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Avukat Görmek Ne Anlama Gelir?
  Rüyada Avukata Gitmek Ne Anlama Gelir?
  Rüyada avukat gören kimse gerçeği görmeyerek, yanılabilir. Avukat, gizlenen gerçek olarak yorumlanır.
  Bir düşünceyi yahut durumu açıklamakta güçlük çekmeye, içine düşülen sıkıntıdan kurtulmaya yahut herkesin borusunu öttüren ve sadece kendini düşünen insana delalet eder.
  İçinde bulunduğunuz durumda hareketlerinize dikkat etmelisiniz, Düşünmeden hareket ettiğiniz takdirde çok büyük zararlara karşılaşabilirsiniz demektir.
  Rüyada bir avukat yazihanesinde bulundugunu ve onunla konustugunu görmek, yeni girdigi bir iste basarili olamayacagina ve amirleri ile anlasmazliga düsecegine delalet eder.
  Bir baska rivayete göre de: Rüyada avukat görmek, rüya sahibinin yeni bir ise baslamasina veya mlrasa sahip olmasina, bazi karisik islerinin çözümünde yakinlanndan yardim görmesine isaret eder. Bazi tabirciler, yeni girdigi iste basanli olamiyacagina ve üstleri ile anlasmazliga düsecegine isaret eder, demislerdir.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.