Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Rüyada At Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Ata Binmek Ne Anlama Gelir? Rüyada At Görmek; makam ve rütbe , yolculuk ve düşmana galip gelmeye delalet
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada At Görmek ne demek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada At Görmek Ne Anlama Gelir?
  Rüyada Ata Binmek Ne Anlama Gelir?
  Rüyada At Görmek; makam ve rütbe, yolculuk ve düşmana galip gelmeye delalet eder. Kuyruğu, yelesi ve ayakları kızıl olan at dindarlıktır.
  Bolluğun, bereketin, zenginliğin simgesidir. hayatta çok başarılı olacağınız ve hayatınızın aşkını sonunda bulacağınız anlamına gelir.
  Bereketin ve bol kısmetin işaretidir. Sağlıklı bir ata bindiğinizi gördüyseniz yaşamda çok başarılı olacağınız ve hayatınızın aşkını bulacağınız anlamındadır.
  Ata binen bir kimsenin isteği hemen yerine gelir. At görmek her türlü sıkıntının sona ereceğine, güzel günlerin başlayacağına işarettir. Atın öldüğünü görmek ise iş ve evle ilgili sorunlar yaşanacağına işaret eder.
  At, güzel evdir. Beyaz at düşmana galip gelmeye, Siyah at saltanat, ululuk, devlet ve dünyalığa, Bekarın kısrağa binmesi asil ve zenggin bir kadınla evlenmesine, Beyazı siyahına galip olan at ile kızıl kısrak, neşeli, dindar kadına delalet eder. Birçok ata sahip olan meslektaşları ve akranları içinde sivrilir.
  Rüyada herhangi bir şekilde at görmek, iyiye işarettir. iş hayatında yükselme, aşk hayatında iyi gelişmeler, maddi ve manevi isteklerin yerine gelmesine işarettir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Kel Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir - Rüyada Kel Görmek Ne Demek
 3. Rüyada Raf Görmek Ne Demek? Rüyada Raf Görmek Ne Anlama Gelir?
 4. Rüyada Ruj Görmek Ne Demek? Rüyada Ruj Görmek Ne Anlama Gelir?
 5. Rüyada Ray Görmek Ne Demek? Rüyada Ray Görmek Ne Anlama Gelir?
 6. Rüyada Taş Görmek Ne Demek? Rüyada Taş Görmek Ne Anlama Gelir?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google

 8. Misafir Üye

  Sponsorlu Bağlantılar
  Canım çok zor bir iş bekliyor seni. Çok sabırlı olman lazım. Büyük bir risk alman gerekecek. Bu alacağın risk yüzünden birileri kızacak, sinirlenecek. Ama bu işi yapabilmen için bu kişileri üzmen de gerekecek ne yazık ki. Seni çekemeyen arkadaşların var. Bu arkadaşların sana iyi görünüyor, yüzüne gülüyor ama arkandan demedikleri kalmamış. Kulağına gelecek olan bazı söylentiler olacak bununla ilgili. Oradan yola çıkarak bu arkadaş bildiklerinin kim olduğunu öğrenebilirsin. Maddi olarak bir beklentin var senin bir yerden. Bu beklentin karşılansın istiyorsun kısa zamanda. Biraz acelen var sanki. Yakında duyum alacaksın bununla ilgili, biraz daha sabretmen lazım. Yaptığın bir hatadan ötürü kötü bir duruma düşeceksin. Bu kötü durumdan kurtulmak için insanların pişmanlığını görmesine izin vermelisin. Pişmalığını içinde yaşadığın için seni suçluyorlar. Üzülmediğini düşünüyor insanlar. Çok güzel bir haber gelecek sana. Bu haberi alınca yola koyulacaksın, uzun bir yolculuk yapacaksın. Çok rahat, huzurlu bir yolculuk olacak bu. Yolun sonunda büyük bir ferahlık var. Önümüzdeki günlerde atacağın adımlar seni oldukça rahat bir hayata doğru ilerletecek. Sana büyük sıkıntı yaratan bir durumdan kurtulacaksın. Huzura ve esenliğe kavuşacaksın. Haneden iki kişi arasında bir tartışma görünüyor. Bir dileğin var. Bu dileğinin gerçek olması da bu tartışmanın sonucuna bağlı biraz sanki. Aralarını bulmaya yardımcı olman lazım. ilişkinle ilgili bazı soru işaretleri var kafanda. Bunlarla ilgili gönlünü ferah tut, çok üstüne gitme karşındakinin. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri