Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Rüyada Anahtar Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Anahtar Kaybetmek Ne Anlama Gelir? Anahtarla bir yeri açmak hayra , kapatmaksa şerre delalet eder. Anahtar , Allah
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Anahtar Görmek ne demek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Anahtar Görmek Ne Anlama Gelir?
  Rüyada Anahtar Kaybetmek Ne Anlama Gelir?
  Anahtarla bir yeri açmak hayra, kapatmaksa şerre delalet eder.
  Anahtar, Allahtan bir şey istemeyle, dua ve istiğfar ile tabir edilir. Elinde bir anahtar olduğunu görmek abdest alıp ibadet etmeye; elinden anahtarın düştüğünü görmek namazı eda etmekte gevvşek davranmaya delalet eder.
  Ayrıca anahtar görmek, rızık, ilim, evlat, elçi, mal, define, koca ve hacca gitmekle tabir edilir. Elinde birçok anahtar olduğunu gören kimse büyük bir mertebeye erişir. Anahtar ile bir kapıyı veya kilidi açtığını gören, büyük bir zatın yardımıyla düşmanına galip gelir. Bir anahtar aldığını gören hazine bulur; eğer arazi sahibi ise toprağından istifade eder.
  Rüyada anahtar kaybetme, erkekler için, ev değişikliğine,kadınlar için, aile yaşantısında geçimsizliğe işarettir. Anahtar bulmak güç ve iyi bir gelecek sağlıyacak bir işe başlanacağına işarettir.
  Rüyada anahtarla kapı açmak, problemlerin çözümünün göründüğünden daha kolay olduğuna işarettir Kırık anahtarı görmek,çevrenizde arkanızda konuşan dostlarınızın varlığına işarettir.
  Rüyada Anahtarın Çalınması; işlerinizi boş vermenizden dolayı çok zor durumlara düşeceğinize işarettir. Hayatınızda beklenmedik değişiklikler olacağının işaretidir.
  Rüyada Anahtar bulmak; mutlu bir iş ve aile hayatına, kaybetmekse gereksiz maceralara yorumlanır.
  Yeni bir umut, yeni bir fırsattır.
  Anahtar, eliyle halkin islerinin yapilmasi için araci olan bir kimse ile tabir olunur. Elinde bir çok anahtarlar oldugunu gören, rütbe ve seref sahibi olur.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Kel Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir - Rüyada Kel Görmek Ne Demek
 3. Anahtar,Rüyada Anahtar Görmek Nedir?
 4. Rüyada Anahtar Görmek Ne Demek
 5. Rüyada Anahtar deliği görmek
 6. Lvl 50 Anahtar GÖrevi, Anahtar Görevi Yapımı, 50 anahtar görevi tam açıklama, 50 anahtar g
 7. Paylaş Facebook Twitter Google

 8. Misafir Üye

  Sponsorlu Bağlantılar
  Sevgilin hem işleri ile hem de senin ile aynı anda ilgilenmeye çalışıyor olması onu ne kadar yoruyor olduğunu fark eder isen o zaman onu daha iyi anlayabilirsin. Bu ara işlerinde olan yoğunluğundan dolayı ona yüklenmek yerine eğer sen de onun yanında yer almayı tercih eder isen aranız her zamankinden daha da iyi olabilir. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri